KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
27. Veronika Nováková Sport Club Flair o.s. CZE 2 2 1 26
102. Eva Pelikánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 24
102. Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 2 24
104. Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 22
104. Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 22
104. Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 1 22
104. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 2 1 22
108. Kateřina Smejkalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 2 1 21
109. Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 4 2 20
109. Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 20
109. Radka Dejdarová SKIF Czech Republic CZE 2 2 20
109. Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2 20
109. Lucie Jarecká VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 1 20
109. Kateřina Kvapilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 1 20
109. Klára Škařupová Klub tradičního karate Olomouc CZE 1 1 20
109. Monika Vencálková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2 20
117. Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 19
117. Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 19
117. Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 19
120. Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 1 18
120. Natálie Strnadová KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 18
120. Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 1 18
123. Kateřina Gregůrková KODOKAI BRNO z.s. CZE 3 1 17
123. Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE 1 1 17
125. Lucie Beitelová KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 16
125. Denisa Canincová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 16
125. Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 2 16
125. Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 16
125. Elisabeth Hypiusová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 16
125. Viktorie Kaszubová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 1 16
125. Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 16
125. Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 16
125. Magdaléna Lenderová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 16
125. Anežka Mládková Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 16
125. Eva Otrubová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 2 16
125. Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 16
137. Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 1 15
138. Andrea Bašusová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 2 14
138. Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE 3 14
138. Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 14
138. Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 14
138. Veronika Trávníková Karate Vision Praha CZE 3 14
143. Hana Pelikánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 13
143. Alena Platilová Sport Club Flair o.s. CZE 2 1 1 13
143. Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 13
143. Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 1 13
147. Petra Buchtelová Bushido Strakonice CZE 1 12
147. Andrea Buriková Sport Relax CZE 1 1 12
147. Tereza Hájková GRYF z.s. CZE 2 1 12
147. Soňa Hrochová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 12

Sayfa: 3/8
1 |  2 | 3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede