KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
144. Jáchym Hořák KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 1 7
144. Alexander Kleymenov TJ Karate České Budějovice CZE 1 7
144. Maxim Simon SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 7
144. Kryštof Sluka Champions team z.s. CZE 1 7
255. Vojta Andrš KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 6
255. Jan Bárta Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 6
255. Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 6
255. Dan Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 6
255. Tomáš Janáček Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 6
255. Filip Jurnečka KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2 6
255. Marek Lambora SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 6
255. Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 6
255. Armando Morales Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 6
255. Petr Peterka SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 6
255. Jiří Pochman Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 6
255. Jonáš-Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 6
255. Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 6
255. Jiří Svoboda KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2 6
255. Viktor Škařupa Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 1 6
255. Matěj Škultéty SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 6
255. David Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 1 6
255. Martin Thrin-Nhu-Sam Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 6
255. Ondřej Tošovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 6
255. Václav Vidlička KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 6
255. David Vyhnal Karate Vision Praha CZE 1 6
276. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 5
276. Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 5
276. Antonín Horad Karate Vision Praha CZE 1 5
276. Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 5
276. Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 1 5
276. Tomáš Matulka Sokol karate Tišnov CZE 1 5
276. Jiří Petr SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 5
276. Jan Růžička SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 5
276. Jan Tatýrek Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 2 5
285. Marek Avramčev KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
285. Vlad Balan KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
285. Karel Bureš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 4
285. Ondřej Čermák KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 4
285. Jan Derfl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 4
285. Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 4
285. Adam Ecler KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
285. Matouš Folwarczný ŠSK karate Karviná CZE 1 4
285. Tomáš Frolík Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4
285. Michal Grepl SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 4
285. Daniel Hnyk Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
285. David Hološevič SKP karate Písek CZE 1 4
285. Jan Horyna Karate Vision Praha CZE 1 4
285. Jakub Chába Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4
285. Daniel Janata KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
285. Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4

Sayfa: 6/10
1 |  2 |  3 |  4 |  5 | 6 |  7 |  8 |  9 |  10

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede