KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
149. Petr Mičic KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 25
102. Marcel Rebro NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 24
102. Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 24
104. Michael Vlček SPORT UNION, z. s. CZE 1 3 1 23
105. Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3 1 22
105. Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 22
105. Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 2 22
105. Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 1 2 22
109. Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 1 21
110. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 2 20
110. Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 3 20
110. Petr Klíma Karate Vision Praha CZE 1 1 1 20
110. David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4 20
110. František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 20
110. Matyáš Miller SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 20
110. Tomáš Mušálek VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 1 1 20
117. Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 1 2 1 19
117. David Vilím Budó škola KK Písek CZE 1 1 1 19
119. Martin Luong SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 18
119. Martin Přech SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 2 18
121. Filip Hulko Sport Relax CZE 1 1 17
122. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 16
122. Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE 1 16
122. Petr Jeleček SVČ DOMEČEK Brno CZE 2 16
122. André Mašek SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 16
122. Dan Pelánek SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 16
122. David Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 16
128. Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 15
129. Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 1 14
129. Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 1 14
129. Kristián Hnízdil SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 14
129. Marek Kolář Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3 14
129. Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 1 14
129. Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 14
129. Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 1 14
129. Kristián Vojtáš SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 14
129. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 2 14
138. Matěj Bláha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 13
139. Sebastian Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 12
139. Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 12
139. David Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 12
139. Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4 12
139. Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE 1 12
139. Vojtěch Novotný Karate Spartak Vrchlabí CZE 3 12
139. Jan Přibyl EMĚ Mělník CZE 2 12
139. Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
139. Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 12
139. Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE 2 12
149. Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 11
149. Ming Thang Pham TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 11

Sayfa: 3/7
1 |  2 | 3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede