KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
626. Jan Mádle Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
626. Tibor Malinský SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
626. Dan Mára KC Podbořany CZE 1 2
626. postup Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
626. pokles Vojtěch Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 2
626. pokles David Marek TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2
626. Pavel Matěj SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2
626. Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
626. Matyáš Míka TJ Karate České Budějovice CZE 2
626. Jakub Minář KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 2
626. Radovan Mrkvička Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
626. Vladimír Mureso SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 2
626. David Novák Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 2
626. Jan Pecen SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2
626. Ondřej Pekárek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 2
626. Matúš Pilník TJ KARATE Praha CZE 1 2
626. Filip Ponikelský SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
626. Ivan Privratskiy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2
626. Tomáš Puzrla L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2
626. Tomáš Růžička SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2
626. Dominik Skalický Karate Klub Kyjov CZE 1 2
626. Matěj Skládal SVČ DOMEČEK Brno CZE 2
626. Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice z.s. CZE 1 2
626. Ondřej Starý SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2
626. Viktor Steger TJ Jiskra Havlíčkův Brod CZE 1 2
626. Štěpán Stupka SK Karate Shotokan Liberec CZE 2
626. Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 2
626. Ondřej Suchý SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2
626. Jakub Svoboda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
626. Josef Svoboda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2
626. Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
626. Benjamin-jiří Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 2
626. Samuel Škerko KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2
626. Martin Škuta KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2
626. Marian Štangl Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2
626. Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE 1 2
626. Denis Štěpáník TJ Karate České Budějovice CZE 2
626. Jan Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
626. František Trubelík Karate Klub Kyjov CZE 2
626. Daniel Tůma Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 2
626. Matyáš Valenta KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2
626. Martin Vaněk VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 2
626. Jan Voborský Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 2
626. Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE 1 2
626. Šimon Wagner TJ Karate České Budějovice CZE 2
626. Filip Zahálka Oddíl karate Hlinsko, z.s. CZE 1 2
626. Štěpán Zelenka SKP karate Písek CZE 2
626. Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
626. Filip Žídek KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 2
600. Denis Biljajev SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1

Sayfa: 12/14
<< 10 |  11 | 12 |  13 |  14

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede