KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
3. Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE 2
3. David Kletečka KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 2
3. Jakub Kočí GRYF z.s. CZE 1 2
3. Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
3. Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
3. Petr Kouba TJ Karate České Budějovice CZE 2
3. Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
3. Dominik Krejčí SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
3. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 1 2
3. Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
3. Marek Kučera KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 2
3. Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
3. Tomáš Kuchař Karate team Bohunice z.s. CZE 2
3. Oliver František Kunc TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
3. Ondřej Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2
3. Josef Linhart TJ Karate České Budějovice CZE 2
3. David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2
3. Jan Mádle Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
3. Tibor Malinský SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
3. Dan Mára KC Podbořany CZE 1 2
3. Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
3. Vojtěch Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 2
3. Pavel Matěj SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2
3. Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
3. Matyáš Míka TJ Karate České Budějovice CZE 2
3. Jakub Minář KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 2
3. Radovan Mrkvička Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
3. Vladimír Mureso SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 2
3. David Novák Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 2
3. Jan Pecen SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2
3. Matúš Pilník TJ KARATE Praha CZE 1 2
3. Filip Ponikelský SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
3. Radim Puta HPZ Karate CZE 2
3. Tomáš Puzrla L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2
3. Dominik Skalický Karate Klub Kyjov CZE 1 2
3. Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2
3. Ondřej Starý SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2
3. Viktor Steger TJ Jiskra Havlíčkův Brod CZE 1 2
3. Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 2
3. Ondřej Suchý SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2
3. Jakub Svoboda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
3. Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
3. Benjamin Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 2
3. Martin Škuta KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2
3. Marian Štangl Karate Lions Pardubice CZE 1 2
3. Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE 1 2
3. Jan Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
3. František Trubelík Karate Klub Kyjov CZE 2
3. Matyáš Valenta KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2
3. Martin Vaněk VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 2

Sayfa: 10/11
<< 10 |  11

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede