KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
1. Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE 29 3 5 1200
2. Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE 12 4 5 684
3. Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE 10 4 16 5 1 548
4. Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 7 10 7 4 1 471
5. František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE 3 3 5 3 2 229
6. Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 7 6 196
7. Michal Šolc TJ KARATE Praha CZE 2 2 7 7 186
8. Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 2 3 4 182
9. Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4 2 1 168
9. Kryštof Kulan TJ KARATE Praha CZE 3 3 1 168
11. Ondřej Knížek SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 4 6 166
12. Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 1 164
12. David Ulvr Karate Vision Praha CZE 2 7 164
14. Adam Knajbl T.J. Sokol Pardubice I. CZE 5 1 1 2 1 153
15. Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 116
16. Jan Paulík SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 3 1 108
17. Jiří Kubík KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6 2 1 100
18. Silvestr Hirner KARATE Havířov CZE 1 3 96
18. Jan Tuček KC Žatec CZE 2 96
20. Hoan-Than Hung Fight Club České Budějovice CZE 2 2 88
20. Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 4 88
20. Petr Zoubek TJ Karate České Budějovice CZE 3 88
23. Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 84
24. Adam Hrnčíř KARATE Havířov CZE 2 1 78
25. Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 1 2 74
26. Marek Babor SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 1 72
26. Petr Pinhart KK Litvínov CZE 2 2 2 1 72
28. Radek Marcín TJ Karate České Budějovice CZE 3 4 1 65
29. Ladislav Bárta TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 64
29. Michal Ohnoutek Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 2 1 64
31. Jakub Fořt TJ Karate České Budějovice CZE 3 3 61
32. Miroslav Boguský Champions team z.s. CZE 1 1 3 60
33. Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 1 54
34. Miroslav Heřmánek Slovan Ústí nad Labem CZE 1 2 1 1 49
35. Jaroslav Roušar Karate Polička CZE 5 1 1 48
35. Jan Zahradnický SK MP CZE 2 48
37. Jiří Kábrt SK MP CZE 1 2 2 46
38. Richard Pail KARATE Havířov CZE 1 2 44
39. Jindřich Ibl Shotokan karate club Louny CZE 3 1 1 43
40. Jan Kalamen SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 40
40. Jan Kotala Český svaz Wa-te jitsu CZE 1 1 40
40. Jiří Ptáček TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 40
43. Lukáš Jenkner TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
43. Jan Klimeš KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 2 2 36
43. Erik Roubínek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 2 36
43. Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 36
47. Martin Engel TJ KARATE Praha CZE 2 3 34
48. Jaromír Pokorný KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2 1 1 33
49. Lukáš Krojidlo Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 32
50. Ondřej Jakubec Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 2 2 2 30

Sayfa: 1/3
1 |  2 |  3

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede