KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
84. Jakub Fořt TJ Karate České Budějovice CZE 2 28
84. Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 28
84. Ladislav Morávek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 2 2 28
84. Petr Pinhart KK Litvínov CZE 1 1 28
55. Aleš Bihari Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 24
55. David Hubeňák SKK Budo Havířov CZE 2 2 24
55. Jan Jarolím SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 24
55. Martin Michajlec Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 24
55. Nikolas Mišík TJ KARATE Praha CZE 1 1 24
60. Tomáš Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 22
61. Šimon Chmelár Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 20
61. Jindřich Ibl Shotokan karate club Louny CZE 1 1 1 20
61. Lukáš Pevný SHOBU Academy CZE 1 1 20
64. Ondřej Zahradník SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 19
65. Jaromír Švenda TJ karate Nové Hrady CZE 2 18
66. Tomáš Braun T.J. Sokol Pardubice I. CZE 1 16
66. Daniel Burda Karate Vision Praha CZE 2 1 16
66. Ondřej Čech Kobra Kladno CZE 1 16
66. Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE 1 16
66. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 16
66. Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
66. Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE 1 16
66. Petr Marčík TJ Sokol Kostelec nad Orlicí CZE 1 16
66. Josef Mihulka KASR ŽAMBERK CZE 1 16
66. David Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 2 16
66. Blade-Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 16
66. Marek Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE 2 16
66. Tomáš Schiffmann Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 16
66. Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 16
66. Robert Svoboda ŠSK karate Karviná CZE 1 16
66. Jan Vopátek Tsunami Prachatice CZE 1 16
82. Jaroslav Brabec Makoto Karate Klub CZE 2 1 15
83. Miroslav Merfait SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 2 14
84. Jan Kašpar Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 12
84. Dalibor Mrňávek T.J. Sokol Pardubice I. CZE 1 1 12
84. Ondřej Novotný SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 12
84. Radim Pavelka KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 12
84. Daniel Sebeš Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 12
84. Jakub Szewieczek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 12
84. Martin Tůma TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 2 12
84. Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
84. Mikuláš Záhorec SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 12
93. Jan Hauser SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 2 10
93. Slavomír Mládek TJ Sokol Karate Náchod CZE 3 10
93. Jan Oulehla Karate Velké Meziříčí CZE 1 10
96. Martin Blatoň ŠSK karate Karviná CZE 1 8
96. Karel Braný SK Trial CZE 1 8
96. František Doleček Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 8
96. Vítězslav Fronk SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
96. Lukáš Havlásek Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 8

Sayfa: 2/3
1 | 2 |  3

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede