KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
1. Adam Horváth KARATE Havířov CZE 11 2 2 432
2. Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE 7 4 6 1 416
3. Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 9 3 7 4 336
3. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 4 9 3 1 336
5. Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 5 1 236
6. Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 4 3 198
7. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 1 3 3 1 189
8. Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 1 6 1 170
9. Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 2 146
10. Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 1 138
11. Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE 2 2 1 136
12. Jan Roller TJ Karate Praha CZE 1 2 6 2 132
13. Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 1 5 124
14. Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 2 2 118
15. Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 116
16. Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2 4 1 112
17. Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE 2 1 1 104
18. Martin Fus Baník Havířov CZE 2 2 2 2 100
19. Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 2 1 88
20. Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 1 4 1 86
21. Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 1 1 1 85
22. Jiří Svítek KC Žatec CZE 3 3 84
22. Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE 2 1 3 1 84
24. Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 76
24. Karel Pinkas SKK Budo Havířov CZE 1 1 76
26. Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 1 75
27. David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 3 68
28. Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 2 65
29. Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE 1 1 64
29. Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4 64
29. Zdeněk Vidlička SKC Sokol Vamberk CZE 1 1 3 64
32. Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 1 1 60
33. Aleš Radil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 1 1 52
33. Jiří Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 1 52
33. Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE 1 1 52
36. Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2 48
37. Vojtěch Boháč GRYF z.s. CZE 2 2 40
37. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 40
39. Filip Dittrich GRYF z.s. CZE 1 1 36
39. Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE 3 36
39. Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE 1 2 1 36
39. Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 1 36
43. Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 32
43. Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 32
43. Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 32
46. Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 30
47. Daniel Bednarz ŠSK karate Karviná CZE 1 1 28
47. Tomáš Hudec SKK Budo Havířov CZE 1 2 28
47. Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 2 28
47. Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 28

Sayfa: 1/3
1 |  2 |  3

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede