KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
273. Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE 1 1 1 1 54
52. Otto Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 52
52. Richard Havelka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 1 52
52. David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 1 1 52
52. David Tokarčík SKK Budo Havířov CZE 1 1 52
56. Václav Lehký Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 1 51
56. Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 51
56. Matyáš Malý Çek Cumhuriyeti CZE 1 2 1 51
59. Jan Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 5 50
60. Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 48
60. Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE 1 1 48
60. Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE 1 48
60. Petr Jeleček SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 2 1 48
60. Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 1 2 1 48
60. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 48
60. Michael Vlček SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 1 48
67. Markos Hernandez Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 1 44
67. Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 44
67. Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 44
67. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 1 1 1 44
67. Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2 44
67. Jaroslav Šebesta Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 1 1 44
67. Ondřej Tomko Shotokan karate club Louny CZE 2 2 44
67. Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 44
75. Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 3 42
75. David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 42
75. Michal Lysko GRYF z.s. CZE 3 2 42
78. Milan Vopálka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 3 41
79. Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 40
79. Lukáš Pevný SHOBU Academy CZE 1 2 40
81. Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 2 1 39
82. Milan Bašar TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 38
82. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 2 38
82. David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 1 38
85. Radek Krucký Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 2 1 1 37
86. Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 36
86. Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE 1 36
86. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 1 36
89. Ha Do Vinh TJ karate Třebíč CZE 1 1 1 35
89. Václav Šolc SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 35
91. Daniel Nguyen SKK Budo Havířov CZE 1 1 34
92. Marek Dědek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 32
92. Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 2 32
92. Petr Okenica TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 32
95. Přemysl Čarek Çek Cumhuriyeti CZE 1 1 1 31
96. Martin Macurák SKK Budo Havířov CZE 1 1 1 30
97. Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE 2 28
97. Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 28
97. Lukáš Jílek Champions team - Chodov CZE 1 2 1 28
97. Jiří Krejcar SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 28

Sayfa: 2/8
1 | 2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede