KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
16. Václav Chudoba GRYF z.s. CZE 1 16
16. Martin Kohut Karate Polička CZE 1 16
16. Jan Kolář Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 16
16. Dominik Koval Baník Havířov CZE 1 16
16. Daniel Kráčmar Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 16
16. Karel Kraj SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 16
16. Martin Smolka TJ Sokol Stěžery CZE 2 16
16. Pavel Suchánek KARATEDO Němčice CZE 1 16
16. Jan Toufar TJ karate Třebíč CZE 1 2 16
16. Lukáš Vlček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 16
111. Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 15
112. David Jirásek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 14
112. Lukáš Odlas Kobra Kladno CZE 1 1 14
114. Jakub Dvořák KK Kladno CZE 1 1 12
114. Josef Erben TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 12
114. Jakub Hlach TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
114. Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
114. Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
114. Tomáš Mikolášek KK Kladno CZE 2 12
114. Jiří Procházka Shotokan Karate Mělník CZE 1 12
121. Tomáš Bortel ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 8
121. Antonín Doffek SKK Budo Havířov CZE 1 8
121. František Drahoš Oddíl karate Hlinsko CZE 1 8
121. Ondřej Dvořák SKK Budo Havířov CZE 1 8
121. Hampl Karate Klub Fudoshin CZE 1 8
121. Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 8
121. Markos Hernandez Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 8
121. David Kučera Shotokan karate club Louny CZE 1 8
121. Dominik Lokvenc Sokol Dobruška CZE 1 8
121. Viktor Miller Kobra Kladno CZE 1 8
121. Radek Muller Gojukan Praha CZE 1 8
121. Jan Nedělčev KASR ŽAMBERK CZE 1 8
121. Jakub Novotný KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 8
121. Emanuel Pleticha SKD Praha CZE 1 8
121. Robert Sokola Tesla Brno CZE 1 8
121. David Szabo SKK Budo Havířov CZE 1 8
121. To Tuan An TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 8
121. Jan Vašíček TJ KARATE Praha CZE 1 8
139. Alexandr Deneš TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
139. Josef Froulík Sportovní klub Karate Most CZE 1 6
139. Michal Komín SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 6
139. Martin Pavelka Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 6
139. Petr Slavík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 6
144. David Beran Glaverbel Teplice CZE 1 4
144. Šimon Cícha Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 4
144. Filip Fuhrman Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
144. David Kubák TJ KARATE Praha CZE 1 4
144. Daniel Mikulka Karate klub Spektra Praha CZE 1 4
144. Jan Racek TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
144. Martin Rychtarík TJ Fulnek CZE 1 4

Sayfa: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede