KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
62. Jakub Kočí GRYF z.s. CZE 1 3 1 62
52. Danny Šajbidor SK Slavia Orlová CZE 3 2 60
53. Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE 1 3 56
53. Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 56
55. Martin Bednár KARATE Havířov CZE 1 3 1 55
56. Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 1 2 54
57. Matyáš Hric Fight Club České Budějovice CZE 1 3 1 52
57. Jan Rudolfský Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 3 52
59. Jan Horák Champions team z.s. CZE 1 2 1 50
59. Tibor Malinský SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 1 50
59. Petr Matějovský KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 1 1 50
59. Jan Thoma GRYF z.s. CZE 1 2 3 50
63. Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 1 48
63. Martin Přech SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 2 48
63. Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 1 1 48
63. Filip Trejtnar KASR ŽAMBERK CZE 1 1 1 48
67. Šimon Lev SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 3 1 46
68. Pavel Špecián Shotokan karate club Louny CZE 2 1 1 45
69. Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 3 44
69. Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE 2 1 44
71. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 40
71. Pavel Nečas KARATEDO Němčice CZE 2 1 40
71. Jan Toufar TJ karate Třebíč CZE 1 2 3 40
74. Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 1 1 38
75. Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 36
75. Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 36
75. Tomáš Kříž Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 3 36
75. Roman Pařez Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 3 36
75. Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 36
75. Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 2 36
75. Jakub Šprysl SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 2 36
82. Jakub Hlach TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 34
82. Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 34
82. Lukáš Sirotek SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 2 2 34
85. Jiří Uherko SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 3 32
86. Andrej Dunai TJ KARATE Praha CZE 1 1 30
87. Marek Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 29
87. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 1 1 29
89. Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 2 28
89. Jan Chládek KASR ŽAMBERK CZE 2 1 28
89. Marek Nemejta SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 28
92. Marek Bábek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 24
92. Ivan Brabec Chotěboř CZE 3 24
92. Marek Demjan SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 24
92. Dušan Duriš Karate Klub Chodov CZE 1 24
92. Tomáš Nosákovec TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 24
92. Marek Novotný Sokol Nymburk CZE 1 1 24
92. Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 24
92. Adam Štěpán Cobra Ryu Strakonice CZE 1 24
92. Tomáš Veselý KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 24

Sayfa: 2/4
1 | 2 |  3 |  4

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede