KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
71. Matěj Škultéty SPORT UNION, z. s. CZE 4 52
71. Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 3 1 52
53. Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 1 1 50
54. Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE 2 48
54. Albert Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 2 48
54. Lukáš Kadlec Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 2 1 48
54. Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 1 48
54. Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE 1 1 4 48
59. Michal Begalcis TJ TŽ Třinec CZE 1 3 1 1 47
60. Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 46
61. Petr Jeleček SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 1 44
61. Martin Macurák SKK Budo Havířov CZE 1 1 2 44
61. Lukáš Pevný SHOBU Academy CZE 2 2 44
61. Michael Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 1 44
65. David Chačatrjan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 1 2 43
65. Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 1 1 43
67. Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE 1 2 40
67. Tomáš Hanek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 40
67. Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 40
67. Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 40
67. Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 40
72. Denis Rajsner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 1 38
72. Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 2 38
72. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 38
72. David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 2 1 1 38
72. To Tuan An TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 1 1 38
77. Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE 1 1 36
77. Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 36
77. Vojtěch Procházka Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 36
77. Maxim Simon SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 36
77. Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 1 1 36
82. Adam Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 1 35
83. David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2 1 34
84. Vojtěch Laurin USK Slavia Liberec CZE 2 32
84. Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 2 32
84. Josef Nevole Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 1 32
84. David Smékal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 32
84. Matěj Zuzánek GRYF z.s. CZE 1 1 1 32
89. Marek Lambora SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 31
90. Luboš Dudoň KC Žatec CZE 1 2 30
91. Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE 1 1 1 29
92. Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 28
92. Miroslav Bílý Karate klub Odry, z.s. CZE 1 1 1 1 28
92. Marek Dědek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 28
92. Marek Gorgol SKK Budo Havířov CZE 1 1 28
92. Libor Hájek TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 28
92. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 28
92. Pavel Polák TARO KAN, z.s. CZE 1 1 28
92. Václav Šolc SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 1 28
92. Daniel Tokarčík SKK Budo Havířov CZE 3 28

Sayfa: 2/6
1 | 2 |  3 |  4 |  5 |  6

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede