KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
1. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 9 1 358
2. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 7 1 4 2 1 290
3. David Klewar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 7 1 1 244
4. Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE 5 1 2 1 241
5. Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE 3 3 3 1 193
6. Petr Marschall SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 5 192
7. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 5 5 2 182
8. Filip Černík Çek Cumhuriyeti CZE 5 1 161
9. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 4 1 1 156
10. Filip Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 2 6 1 144
10. Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 2 144
10. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 4 2 3 144
13. Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 3 3 1 1 138
14. Martin Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 4 136
15. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE 3 1 2 2 1 129
16. Blade-Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 5 1 3 120
17. Tomáš Háva USK Slavia Liberec CZE 2 2 116
18. Šimon Honsů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 2 5 108
18. Gleb Jeremenko Karate Vision Praha CZE 1 2 3 1 108
18. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 3 108
21. Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 2 2 1 105
22. Viktor Grůza L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 2 2 1 104
23. Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 3 4 102
24. Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE 2 5 2 98
25. Bohuslav Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 3 96
26. Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 1 92
26. František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 4 2 92
26. Michal Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 1 92
29. Nikolas Mišík TJ KARATE Praha CZE 1 3 2 1 90
30. Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3 3 88
31. Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 87
32. Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 2 2 84
33. Michal Polák SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 1 81
34. Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4 4 1 80
34. David Bukovský SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 5 80
34. Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 3 1 1 80
34. Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 1 80
38. Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4 2 78
39. Tiep-Dang Ha Fight Club České Budějovice CZE 2 1 75
40. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 1 1 4 72
40. Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
42. Michal Le Minh SK Jiskra Domažlice CZE 2 1 1 2 70
43. Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 64
43. Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 64
45. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3 60
45. Vít Vaněček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4 60
47. Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 1 1 58
47. Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE 2 2 1 1 58
49. Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE 2 2 56
50. Petr Thieme SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2 1 54

Sayfa: 1/6
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede