KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
21. Petr Ducheček Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 1 52
21. Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 52
21. Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 3 52
54. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 2 1 49
54. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2 1 1 49
56. Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 3 48
56. Nikolas Badura ŠSK karate Karviná CZE 1 1 48
56. Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE 2 48
56. Zdeněk Holeček Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2 48
56. Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 48
56. Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 1 3 1 48
56. Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 48
56. Michal Višňovský SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 48
64. Petr Thieme SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 2 1 46
64. Xuan Trinh Tam SPORT UNION, z. s. CZE 4 1 46
66. Filip Dolíška Baník Havířov CZE 2 1 44
66. Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE 1 2 2 44
66. Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 44
66. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 44
66. Michal Jakoubek SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 44
66. Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 44
72. Martin Kočárek SK Karate Most CZE 1 2 1 42
73. Matěj Škultéty SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 40
74. Max Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 38
74. Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE 4 2 38
76. Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 3 1 1 36
76. Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE 1 36
76. Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE 1 36
76. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 1 36
76. Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE 2 36
76. Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE 1 1 36
76. Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 1 36
83. Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE 2 32
83. Jakub Jedlička TJ Sokol Stěžery CZE 2 32
83. David Tokarčík SKK Budo Havířov CZE 1 1 32
86. Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 2 30
87. Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 29
88. Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 1 28
88. Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 28
88. Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 28
88. Filip Kubeš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 2 28
88. Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 28
88. Jan Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 2 28
88. Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 2 1 28
88. Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 28
88. Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE 1 1 28
88. Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 1 1 28
98. David Aleš KK Kladno CZE 2 24
98. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 24
98. Denis Cmunt TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 24

Sayfa: 2/5
1 | 2 |  3 |  4 |  5

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede