KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
232. Ondřej Odložík TARO KAN, z.s. CZE 1 8
232. Roman Pařez Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 8
232. Jan Rudolfský Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 8
232. Martin Smetiprach TJ Sokol Stěžery CZE 1 8
232. Ulziiorshikh Sodkherlen KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 8
232. Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
232. Jakub Stuchlík KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 2 8
232. Tomáš Suchomel KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
232. Danny Šajbidor SK Slavia Orlová CZE 1 8
232. Karel Šarapatka Schick Ryu Praha CZE 1 8
232. Richard Šolc TJ Sokol Havlíčkův Brod CZE 1 8
232. Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 8
232. Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
232. Vít Urban SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
232. Dominik Vach SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 8
232. Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
232. Tomáš Veselý KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
232. Alex Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
232. Andrej Žigunov Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 8
220. Dan Pelánek SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 7
221. Jakub Fořt TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
221. Jiří Mikula SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 6
223. Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE 1 5
223. Sebastian Domenici Kosmas Team CZE 1 5
223. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 5
223. Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE 1 5
227. Tomáš Bortel ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 4
227. Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
227. Luboš Dudoň KC Žatec CZE 1 4
227. Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
227. Filip Fuhrman Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
227. Janek James Hislop Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
227. Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
227. Martin Klouda Fight Club České Budějovice CZE 1 4
227. Vladimír Kornijenko GRYF z.s. CZE 1 4
227. Ondřej Král TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 1 4
227. Šimon Kunvalský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
227. Petr Matějovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
227. Dalibor Mišík TJ KARATE Praha CZE 1 4
227. Marek Nemejta SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
227. Jan Novák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
227. Tomáš Olejník Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 4
227. Artem Protko SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 4
227. Marek Rozner Baník Havířov CZE 1 4
227. Martin Rychtarík TJ Fulnek CZE 1 4
227. Adam Salajka Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 4
227. Agur Salmi TJ Karate Libčice CZE 1 4
227. David Smékal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
227. Rostislav Tót SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
227. Jakub Vavřinčík KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4

Sayfa: 5/6
1 |  2 |  3 |  4 | 5 |  6

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede