KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
238. Ellen Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
238. Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
238. Jana Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
238. Natálie Tomanová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
238. Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
238. Laura Válková TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
238. Nikola Velcová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
238. Andrea Zachová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
209. Hana Batystová TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
209. Markéta Dittmannová ŠSK karate Karviná CZE 1 3
209. Adéla Dvořáčková Fight Club České Budějovice CZE 1 3
209. Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
209. Barbora Kabeláčová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 3
209. Anna Kazdová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
209. Sára Korešová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 3
209. Marie Krahulová Karate Club Dragons Rosice z.s. CZE 1 3
209. Aneta Kubešová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 3
209. Barbora Literová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3
209. Jana Mrhalová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 3
209. Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE 1 3
209. Dominika Suchá TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
209. Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 3
223. Tereza Bartíková Fight Club České Budějovice CZE 1 2
223. Beáta Beerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
223. Anna Bryšková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2
223. Klára Esserová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 2
223. Kristýna Filipová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 2
223. Jolanka Hamadová Ippon KK Rakovník CZE 1 2
223. Anna Havelcová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
223. Aneta Hurbanová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 2
223. Veronika Marková ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 2
223. Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
223. Eliška Pavlů Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
223. Amálie Šraierová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
223. Veronika Tomíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 2
223. Tereza Vašíčková TJ KARATE Praha CZE 1 2
223. Stella Vondrová Karate Vision Praha CZE 1 2
223. Lucie Vyhnalová Karate Vision Praha CZE 1 2
239. Viktorie Čečelovská SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1

Sayfa: 5/5
1 |  2 |  3 |  4 | 5

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede