KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
5. Kateřina Kučerová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
5. Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
5. Lucie Makovská Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
5. Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE 1 4
5. Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
5. Julie Novotná Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
5. Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 4
5. Nela Poskerová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4
5. Klára Pošmurová Champions team - Chodov CZE 1 4
5. Nikola Pracnová SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
5. Nikola Radostová GRYF z.s. CZE 1 4
5. Nela Řeková HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 4
5. Ellen Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
5. Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
5. Natálie Tomanová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
5. Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
5. Nikola Velcová SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
5. Andrea Zachová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
169. Hana Batystová TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
169. Markéta Dittmannová ŠSK karate Karviná CZE 1 3
169. Adéla Dvořáčková Fight Club České Budějovice CZE 1 3
169. Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
169. Anna Kazdová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
169. Ella Kittnerová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
169. Sára Korešová SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
169. Marie Krahulová KC Dragons Rosice CZE 1 3
169. Aneta Kubešová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 3
169. Nelli Lavičková TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
169. Barbora Literová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3
169. Jana Mrhalová SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
169. Eliška Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
169. Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE 1 3
169. Dominika Suchá TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
169. Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 3
185. Tereza Bartíková Fight Club České Budějovice CZE 1 2
185. Beáta Beerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
185. Anna Bryšková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2
185. Klára Esserová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 2
185. Kristýna Filipová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 2
185. Jolanka Hamadová Ippon KK Rakovník CZE 1 2
185. Anna Havelcová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
185. Aneta Hurbanová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2
185. Veronika Marková ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 2
185. Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
185. Eliška Pavlů Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
185. Veronika Svátková Sokol Nymburk CZE 1 2
185. Amálie Šraierová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
185. Veronika Tomíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 2
185. Tereza Vašíčková TJ Karate Praha CZE 1 2
185. Stella Vondrová Karate Vision Praha CZE 1 2

Sayfa: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede