KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
117. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 4 1 50
52. Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE 1 1 4 4 49
53. Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 3 1 48
53. Martin Enev SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 1 48
53. Radek Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2 1 2 48
53. Adam Posker Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 48
53. David Stárek Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 1 48
53. Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE 1 4 48
59. Lukáš Kastl SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 1 46
59. Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 4 3 46
59. Šimon Zwilling ŠSK karate Karviná CZE 1 3 1 46
62. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 1 44
63. Leopold Polák Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 1 41
64. Marek Boura GRYF z.s. CZE 1 2 40
64. Adam Hostaš SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 1 40
66. David Hološevič SKP karate Písek CZE 3 2 2 39
67. Ondřej Filip GRYF z.s. CZE 1 1 2 38
67. Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 3 1 38
69. Lukáš Hejma SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 36
69. Pavel Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 36
69. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 1 36
72. Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 35
73. Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 34
73. Benjamin Harries Karate Vision Praha CZE 1 3 34
73. Tobiáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 34
76. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 32
77. Marek Bázler SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 28
77. Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 2 28
77. Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 28
77. David Minárik KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 2 28
77. Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE 2 28
77. Dominik Trubianský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 1 1 28
83. Přemysl Čarek Çek Cumhuriyeti CZE 2 1 27
83. Artur Jančevskyj SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 27
85. František Bauer Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 2 26
85. Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 26
85. Simone Otranto SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 3 26
88. Federico Diana Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 1 24
88. Jakub Jarolímek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 24
88. Šimon Kroček SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 24
88. Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE 2 24
88. Matteo Tamborlani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 24
93. Filip Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 23
93. Matěj Pavel SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 3 1 23
95. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 22
95. Ondřej Pulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 22
97. Tomáš Vinničenko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 21
98. Petr Podrábský Çek Cumhuriyeti CZE 1 20
99. Tadeáš Jirsa SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 19
100. Daniel Dočkálek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 1 18

Sayfa: 2/7
1 | 2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede