KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
51. Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE 1 4
51. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 1 4
51. Robin Žabčík SKK Budo Havířov CZE 1 4
51. Pavel Žíla ŠSK karate Karviná CZE 1 4
355. Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE 1 3
355. Vojtěch Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 3
355. Jan Jiras Ippon KK Rakovník CZE 1 3
355. Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE 1 3
355. Matěj Korytar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 3
355. Tomáš Sámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 3
361. Petr Cymorek TJ TŽ Třinec CZE 1 2
361. Marek Čaniga Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2
361. Maxim Falion Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2
361. Roman Forhachi Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 2
361. Michal Grepl SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 2
361. David Haltmar KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
361. Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2
361. Oliver František Kunc TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
361. Jan Mádle Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
361. Tomáš Mrákota TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 2
361. Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 1 2
361. Adam Pexa Karate Vision Praha CZE 1 2
361. Ondřej Procházka KC Podbořany CZE 1 2
361. Jakub Přikryl TJ Karate České Budějovice CZE 2
361. Richard Rothbauer TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
361. David Řezanka TJ Karate České Budějovice CZE 2
361. Jan Snášel SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2
361. Viktor Steger TJ Jiskra Havlíčkův Brod CZE 1 2
361. Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
361. Tomáš Tesař TJ Sokol Karate Náchod CZE 1 2
361. Huifeng Wu SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2
382. Karel Bureš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1
382. Štěpán Foltýn K4 Hodonín, z.s. CZE 1
382. Vít Havelec TJ Karate České Budějovice CZE 1
382. Richard Havelka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1
382. Daniel Hmilánský Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1
382. Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE 1
382. Václav Korch TJ Karate České Budějovice CZE 1
382. Kryštof Krch Shotokan karate club Louny CZE 1
382. Igor Laštůvka Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1
382. Václav Malý TJ Karate České Budějovice CZE 1
382. Jiří Perník KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1
382. David Svoboda Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 1
382. Karel Vacek Shotokan karate club Louny CZE 1
382. Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE 1
382. Adam Zíka SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1
382. Jaroslav Zvánovec TJ Karate České Budějovice CZE 1

Sayfa: 8/8
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 | 8

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede