KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
293. Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 8
293. Jiří Smola Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
293. Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 2 8
293. Matěj Škultéty SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 8
293. Jan Šourek GRYF z.s. CZE 1 8
293. Dominik Štark Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 8
293. Jakub Šustík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 8
293. Patrik Tomíček Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
293. Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 8
260. Jan Brodníček TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 7
260. Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE 1 1 7
260. Matěj Černý SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 7
260. Ondřej Máslo SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 7
260. Sebastian Noštinský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 7
260. Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 7
260. Václav Růzha TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 7
260. Tomáš Suchomel KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 7
260. Martin Šváb TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 7
260. David Vedral GRYF z.s. CZE 1 1 7
270. Tomáš Brokeš SKK Budo Havířov CZE 1 1 6
270. Filip Flajšinger GRYF z.s. CZE 2 6
270. Kryštof Hájek TJ KARATE Praha CZE 1 6
270. Pavel Horálek KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 6
270. Dalibor Krejčí Shotokan karate club Louny CZE 1 6
270. Jaromír Musil Fight Club České Budějovice CZE 1 6
270. Štefan Pavlik TJ Fulnek CZE 1 1 6
270. Tomáš Prošek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 6
270. Jaroslav Rada Karate Horažďovice CZE 1 6
270. Tomáš Rezek TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
270. Adam Svoboda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
270. David Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 1 6
270. Marek Trnovský SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 6
270. Milan Vopálka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 6
284. Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE 2 5
285. Dominik Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
285. Jan Bulíř TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4
285. Adam Bušák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 4
285. Vojtěch Černík Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
285. Jan Derfl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
285. Ha Do-Vinh TJ karate Třebíč CZE 1 4
285. Ondřej Dostál ŠIN-KYO (SHIN-KYO) CZE 1 4
285. Daniel Dusík Karate klub Odry, z.s. CZE 1 4
285. Stanislav Dvořák Sportovní klub Karate Most CZE 1 4
285. Viktor Grůza L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 4
285. David Hadač SK Jiskra Domažlice CZE 1 4
285. Jan Hanzalík KK Kladno CZE 1 4
285. Daniel Havrda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
285. Janek James Hislop Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
285. Daniel Hnyk Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
285. Jan Hoffman TJ Karate České Budějovice CZE 1 4

Sayfa: 6/8
1 |  2 |  3 |  4 |  5 | 6 |  7 |  8

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede