KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
182. Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 1 57
52. Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 2 1 56
52. Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3 1 56
52. Petr Jeleček SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 2 56
52. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 1 4 56
56. Damián Kyus Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 2 1 54
56. David Tokarčík SKK Budo Havířov CZE 4 2 54
58. Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE 2 2 53
59. Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 2 52
59. Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 52
59. Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 52
62. Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE 1 3 48
62. Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE 5 48
64. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 2 1 46
65. Antonín Toman SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 3 45
66. Michal Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 44
66. Petr Ducheček Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 1 1 44
66. David Kadrmas Karate Vision Praha CZE 1 2 44
66. Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 1 44
70. Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 1 1 43
70. Adam Frinta SKP karate Písek CZE 1 1 2 43
70. Kristián Hnízdil SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 43
73. Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 2 42
74. Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4 2 41
75. Daniel Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 1 40
75. Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 40
75. Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 40
75. Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 1 40
79. David Voves TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 38
80. Michal Beckovský SKK Budo Havířov CZE 1 1 36
80. Marek Boura GRYF z.s. CZE 1 1 36
80. Antonín Jenč SKM Bílina CZE 1 2 36
80. Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 3 36
80. Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 36
80. Josef Nevole Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 36
80. Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 36
80. Ondřej Tomko Shotokan karate club Louny CZE 1 1 36
80. Adam Vrba KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 36
89. Filip Novotný SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 33
90. Michal Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 1 1 32
90. Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 3 32
90. Jakub Hertl TJ KARATE Praha CZE 3 32
90. Pavel Hofmeister Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 2 32
90. Václav Chudoba GRYF z.s. CZE 1 32
90. Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 32
90. Ondřej Maňhal SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 2 32
97. David Rotter Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2 1 31
98. Michael Bartoš GRYF z.s. CZE 1 1 30
98. Jaroslav Cihlář Shotokan karate club Louny CZE 1 1 1 30
98. Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE 1 3 30

Sayfa: 2/7
1 | 2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede