KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
1. Enes Erkan Türkiye TUR 2 900
2. Goran Đekić Bosna-Hersek BIH 1 1 800
3. Adrian Martinez Alguacil İspanya ESP 1 1 1 700
4. Abdoulaye Diop Senegal SEN 1 600
4. Andrej Harničár CMK Banská Bystrica SVK 1 2 600
4. Davin Pack İngiltere ENG 1 600
4. Daniël Sabanovic Hollanda NED 1 600
8. Lukas Grezella Almanya GER 1 400
8. Franc Chantalou Fransa FRA 1 400
8. Yavuz Karamollaoglu Türkiye TUR 1 400
8. Alfredo Mayorca Venezuela VEN 1 400
12. Michael Alonso Fransa FRA 1 2 316
13. Aniello Iarnone İtalya ITA 1 300
13. Timothy Petersen Hollanda NED 1 300
15. Alexandr Guerunov Rusya RUS 1 200
15. V. Iarnone İtalya ITA 1 200
15. M. Kadlecik Slovakya SVK 1 200
15. E. Korkut Türkiye TUR 1 200
15. M. Lazic Yugoslavya YUG 1 200
15. T. Milner Almanya GER 1 200
15. Jasem Modamivishkaei İran IRI 1 200
15. Francois Muller KCM Debatty BEL 1 200
15. Kosta Pemac Sırbistan SRB 1 200
15. Milad Yariilzoleh İran IRI 1 200
25. James Nelson İskoçya SCO 1 1 1 149
26. C. Alonso Aguilera İspanya ESP 1 100
26. Shigehiro Choda Japonya JPN 1 100
26. Heinrich Leistenschneider Almanya GER 1 100
26. Homero Morales Meksika MEX 1 100
26. Martin Nestorovski Karate Club Metalurg MKD 1 100
26. Saverio Pesola İtalya ITA 1 100
32. Filip Prešinský Slovakya SVK 1 1 74
33. Ikan Jaouad Choku Gym Zaandam NED 1 1 66
34. Bradley Carrera USA USA 1 50
34. A. Constantin Romanya ROM 1 50
34. S. Iakymeneko Ukrayna UKR 1 50
34. L. Netsov Bulgaristan BUL 1 50
38. Lars van Keulen Sportschool Bushido NED 1 1 32
39. Jaouad Ikan Choku Gym Zaandam NED 1 25
39. Marko Miloš Hırvatistan CRO 1 25
39. A. Preglej Slovenya SLO 1 25
42. Nadir Benaíssa Fransa FRA 1 24
42. Mark Bradley Sale Dojo) ENG 1 24
42. Ruviëne Mathilda Hollanda NED 1 24
42. Yevgenij Stepanchuk Nika UKR 1 24
46. Akan Eka Birleşik Krallık GRB 1 16
46. Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 16
46. Yevhen Motovylin Ukrayna UKR 1 16
46. Chiel Voordeckers Hara Kiyo Veerle BEL 1 16
50. Steve Engelbert KCM Debatty BEL 1 8

Sayfa: 1/2
1 |  2

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede