KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
1. Marek Šedivý SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE 5 1 109
2. David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 3 70
3. Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 5 1 66
4. Adam Horváth KARATE Havířov CZE 3 2 58
4. Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 58
6. Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 2 50
7. Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 48
8. Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2 4 44
9. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 3 39
10. Daniel Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 36
10. Jiří Krejcar SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 2 36
10. Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 36
13. Ondřej Kříž Karate Club Dragons Rosice z.s. CZE 1 3 34
14. Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 1 1 32
14. Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 32
16. Tomáš Jindra HANAKAI z.s. CZE 1 1 1 27
17. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 1 24
17. Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 24
17. Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 24
17. Petr Podrábský Çek Cumhuriyeti CZE 1 24
17. Filip Starý Çek Cumhuriyeti CZE 1 24
22. Tomáš Novotný SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 2 22
23. Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 20
23. Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 3 20
25. Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 1 18
25. Miroslav Trnka Baník Havířov CZE 1 2 18
27. Nikolas Badura ŠSK karate Karviná CZE 1 16
27. Bohuslav Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 16
27. Michal Jakoubek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 16
27. Bohdan Jonáš Red Dragon Team CZE 1 16
27. Jakub Kotásek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 16
27. David Le SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 16
27. Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 16
27. Benedikt Mrázek Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 16
35. Petr Bartoň SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 1 1 15
36. Tomáš Kužela SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 1 13
37. Adam Doubrava Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 1 12
37. Jan Gorlinski Baník Havířov CZE 1 12
37. Libor Gurecký Baník Havířov CZE 1 12
37. Blade-Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
37. David Skřivánek SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 12
42. Filip Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 9
42. Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 1 9
44. David Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 8
44. Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
44. Filip Kovařík Red Dragon Team CZE 1 8
44. Tomáš Kozlík SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 8
44. Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
44. František Manžel SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 8
44. Milan Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 8

Sayfa: 1/2
1 |  2

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede