KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
134. Barbora Kocková Karate Vision Praha CZE 1 5
134. Lucie Musilová Sokol karate Tišnov CZE 1 5
134. Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 5
204. Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
204. Michaela Bartoňová Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
204. Tereza Borková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
204. Aneta Cimbotová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
204. Barbora Čekalová Karate klub Spektra Praha CZE 1 4
204. Aneta Doffková SKK Budo Havířov CZE 1 4
204. Sára Ferencová SKK Lipník nad Bečvou CZE 1 4
204. Eliška Havlíková Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 4
204. Radka Höflerová Karate Klub Klatovy CZE 1 4
204. Tereza Hrabčáková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
204. Adriana Jelínková Spartak Slatiňany CZE 1 4
204. Nikola Jirousková Karate Klub Kyjov CZE 1 4
204. Michaela Klimšová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
204. Barbora Košková Sport Relax CZE 1 4
204. Simona Křikavová USK Slavia Liberec CZE 1 4
204. Tereza Kůsová BUDO Plzeň z.s. CZE 1 4
204. Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
204. Hana Lüftnerová Fight Club České Budějovice CZE 1 4
204. Adéla Matoušková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 4
204. Kateřina Motlová Narama Plzeň CZE 1 4
204. Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE 1 4
204. Klára Muknšnáblová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
204. Lucie Neuwirthová Karate Klub Mladá Boleslav CZE 1 4
204. Eliška Nevolová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
204. Monika Palečková Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
204. Anežka Ruthová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
204. Hana Skalíková SKK Budo Havířov CZE 1 4
204. Martina Skalníková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
204. Barbora Svěcená TJ Sokol Karate Náchod CZE 1 4
204. Petra Šímová Sokol Blatná CZE 1 4
204. Dagmar Štůralová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
204. Anna Velcová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
204. Michaela Vnentřáková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
204. Klára Waltrová KMTŠ Náměšť na Hané CZE 1 4
204. Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
239. Helena Hájková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 3
239. Natálie Kroupová TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
239. Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE 1 3
239. Terezie Pavelková SK Karate Shotokan Liberec CZE 3
243. Viktorie Benešová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2
243. Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
243. Markéta Mazurová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 2
243. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2
243. Nikola Šušková SKK Budo Havířov CZE 1 2
243. Viktorie Žwanková SKK Budo Havířov CZE 2
249. Eva Bečvářová Budó škola KK Písek CZE 1 1
249. Tereza Nosková Karate Klub Kyjov CZE 1

Sayfa: 5/6
1 |  2 |  3 |  4 | 5 |  6

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede