KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
1. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 10 3 1 1 457
2. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 11 1 1 360
3. Kristýna Vavrušková SKIF Czech Republic CZE 7 1 5 1 282
4. Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 7 2 264
5. Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE 4 2 1 1 248
6. Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE 3 4 7 1 218
7. Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE 3 2 7 196
7. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 5 2 196
9. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 4 5 184
10. Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE 4 2 3 1 1 167
11. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 3 3 3 2 138
11. Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE 3 2 1 1 138
13. Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 3 2 2 136
13. Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 3 1 4 136
15. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 3 2 2 2 134
16. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 3 132
16. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 2 4 132
18. Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 3 5 128
18. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 1 128
18. Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE 3 3 1 128
21. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 2 1 2 124
21. Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 5 1 124
21. Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 1 124
24. Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 2 122
25. Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE 4 4 1 1 118
26. Gabriela Děrešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 5 3 2 115
27. Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 3 3 112
28. Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 108
29. Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 2 2 3 1 103
30. Jana Králíková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 2 2 98
30. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 2 1 98
32. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 1 2 97
33. Adéla Lehečková Slovan Ústí nad Labem CZE 5 1 1 96
33. Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 2 4 96
33. Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE 3 2 96
36. Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 2 2 88
36. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 1 3 88
38. Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 3 1 86
39. Eliška Václavíková Fight Club České Budějovice CZE 2 1 84
40. Barbora Kratochvílová SKIF Czech Republic CZE 1 2 1 1 82
41. Veronika Čmielová TJ TŽ Třinec CZE 2 4 1 80
41. Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 2 2 80
41. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 80
44. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 2 72
45. Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 3 1 70
46. Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 68
47. Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 1 67
48. Lucie Havelková TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 3 1 66
48. Eliška Vašková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 2 66
50. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 4 1 1 64

Sayfa: 1/6
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede