KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
1. Filip Černík Çek Cumhuriyeti CZE 11 4 6 496
2. Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 8 1 1 276
3. Dominik Kočandrle SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 7 1 264
4. Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 1 3 1 210
5. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 4 2 1 180
6. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 5 1 2 4 156
7. David Hološevič SKP karate Písek CZE 2 2 1 140
8. Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 4 132
9. František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 1 2 128
9. Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE 1 4 1 128
11. Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE 2 1 2 124
11. Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 2 1 1 124
13. Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 3 2 2 1 122
14. Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 2 2 3 120
14. David Klewar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 3 1 120
16. Daniel Caha TJ karate Třebíč CZE 1 3 5 2 118
17. Jakub Florek SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 1 1 1 114
18. Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 3 1 108
19. Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 2 2 1 102
20. František Chudoba GRYF z.s. CZE 2 2 100
20. Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 1 2 100
22. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 1 99
23. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 7 2 98
24. Vojtěch Procházka Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 3 96
25. Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 94
26. Lukáš Jelínek SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 1 3 2 92
27. Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE 2 3 88
27. Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 4 1 1 88
29. Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE 1 3 84
30. Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 82
30. Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 1 2 1 82
32. Tiep-Dang Ha Fight Club České Budějovice CZE 1 1 80
33. Michal Lysko GRYF z.s. CZE 1 4 1 77
34. Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 1 76
34. Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE 3 1 2 1 76
36. Matyáš Bakrlík SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 1 74
37. Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 2 1 2 72
37. Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 3 72
39. Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník z.s. CZE 3 1 1 70
40. Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 1 66
41. Přemysl Čarek Çek Cumhuriyeti CZE 2 2 64
41. Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 64
41. Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 1 2 64
41. Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 64
41. David Posolda Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 1 1 64
41. Leoš Vedral SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 2 64
47. Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 62
47. Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE 1 1 1 1 62
49. Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 2 1 60
49. Andrej Žigunov Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 1 2 60

Sayfa: 1/8
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede