KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Závodníci postupující na Mistrovství ČR - výběr klubů



Senioři | Mládež | Dohromady
Seřadit podle: příjmení | kata-kumite

Postup na MČR seniorů 7.-8.12.2019

Kompletní seznam závodníků

Postup z MČR

JménoKategorieTurnaj
Bína Tadeáš kumite ml. žáci (10-11) -35kg Mistrovství ČR 2018
Bučková Mira kumite st. žákyně +50kg Mistrovství ČR 2018
Bukovská Lucie kata ml. žákyně (7-9) Mistrovství ČR 2018
Čondlová Lucie kumite juniorky (16-17) -48kg Mistrovství ČR 2018
Enev Martin kumite ml. žáci (7-9) -32kg Mistrovství ČR 2018
Frydrychová Magdalena kumite st. žákyně -50kg Mistrovství ČR 2018
HaDang Tiep Timi kumite muži -75kg Mistrovství ČR 2018
Kadlec Pavel kumite ml. žáci (7-9) -27kg Mistrovství ČR 2018
Kastl David kata ml. žáci (10-11) Mistrovství ČR 2018
Kastl Lukáš kumite ml. žáci (10-11) -30kg Mistrovství ČR 2018
Klečková Šárka kumite ženy -50kg Mistrovství ČR 2018
Klečková Šárka kumite ženy U21 -50kg Mistrovství ČR 2018
Klewar David kumite dorostenci (14-15) -63kg Mistrovství ČR 2018
Kočandrle Dominik kumite dorostenci (14-15) -63kg Mistrovství ČR 2018
Krych Jiří kumite muži -84kg Mistrovství ČR 2018
Lácha Martin kumite st. žáci -60kg Mistrovství ČR 2018
Lácha Jaromír kata junioři (16-17) Mistrovství ČR 2018
Lácha Radek kumite dorostenci (14-15) +70kg Mistrovství ČR 2018
Lácha Jaromír kumite junioři (16-17) -76kg Mistrovství ČR 2018
Medová Michaela kumite st. žákyně -42kg Mistrovství ČR 2018
Osouchová Nela kumite juniorky (16-17) -59kg Mistrovství ČR 2018
Roudnická Lenka kumite ženy U21 +68kg Mistrovství ČR 2018
Tinavský Jáchym kumite dorostenci (14-15) -70kg Mistrovství ČR 2018
Tušlová Magdalena kumite juniorky (16-17) +59kg Mistrovství ČR 2018
Vachtová Věra kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Mistrovství ČR 2018

Postup z žebříčků z Národních pohárů a nominačních turnajů

PoziceJménoKategorieTyp
7.Hnat Ondřej kumite muži U21 -75kg Národní pohár
1.Krych Jiří kumite muži BRH Národní pohár
2.Krych Jiří kumite muži -84kg Národní pohár
5.Tušlová Magdalena kumite ženy -68kg Národní pohár
3.Tušlová Magdalena kumite ženy U21 +68kg Národní pohár
4.Tušlová Magdalena kumite ženy U21 -68kg Národní pohár

Postup z kraje

nikdo nepostupuje

Postup na MČR mládeže 7.-8.12.2019

Kompletní seznam závodníků

Postup z MČR

JménoKategorie
Bína Tadeáš kumite ml. žáci (10-11) -35kg
Bučková Mira kumite st. žákyně +50kg
Bukovská Lucie kata ml. žákyně (7-9)
Čondlová Lucie kumite juniorky (16-17) -48kg
Enev Martin kumite ml. žáci (7-9) -32kg
Frydrychová Magdalena kumite st. žákyně -50kg
HaDang Tiep Timi kumite muži -75kg
Kadlec Pavel kumite ml. žáci (7-9) -27kg
Kastl David kata ml. žáci (10-11)
Kastl Lukáš kumite ml. žáci (10-11) -30kg
Klečková Šárka kumite ženy -50kg
Klečková Šárka kumite ženy U21 -50kg
Klewar David kumite dorostenci (14-15) -63kg
Kočandrle Dominik kumite dorostenci (14-15) -63kg
Krych Jiří kumite muži -84kg
Lácha Martin kumite st. žáci -60kg
Lácha Jaromír kata junioři (16-17)
Lácha Radek kumite dorostenci (14-15) +70kg
Lácha Jaromír kumite junioři (16-17) -76kg
Medová Michaela kumite st. žákyně -42kg
Osouchová Nela kumite juniorky (16-17) -59kg
Roudnická Lenka kumite ženy U21 +68kg
Tinavský Jáchym kumite dorostenci (14-15) -70kg
Tušlová Magdalena kumite juniorky (16-17) +59kg
Vachtová Věra kumite ml. žákyně (7-9) -30kg

Postup z žebříčků z Národních pohárů a nominačních turnajů

PoziceJménoKategorie Typ
5.Bednář Martin kumite junioři (16-17) -76kg Národní pohár
5.Beránek Marek kumite ml. žáci (10-11) -30kg Národní pohár
8.Bernard Kryštof kumite ml. žáci (10-11) -30kg Národní pohár
1.Bína Tadeáš kumite ml. žáci (10-11) -35kg Národní pohár
4.Bína Tadeáš kata ml. žáci (10-11) Národní pohár
3.Bukovská Lucie kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Národní pohár
5.Bukovská Lucie kata ml. žákyně (10-11) Národní pohár
8.Čarek Přemysl kumite st. žáci +60kg Národní pohár
4.Čarek Přemysl kumite st. žáci -60kg Národní pohár
2.Čondlová Lucie kumite juniorky (16-17) -48kg Národní pohár
1.Duchoň Martin kumite st. žáci -60kg Národní pohár
7.Engelová Kamila kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Národní pohár
2.Franková Anna kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Národní pohár
2.Frydrychová Magdalena kumite st. žákyně -50kg Národní pohár
4.Haková Amálie kumite st. žákyně +50kg Národní pohár
2.Kadlec Pavel kumite ml. žáci (7-9) -32kg Národní pohár
2.Kadlecová Aneta kumite dorostenky (14-15) -47kg Národní pohár
5.Kadlecová Aneta kumite st. žákyně -50kg Národní pohár
3.Kadlecová Sára kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Národní pohár
5.Kadlecová Sára kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Národní pohár
1.Kastl David kumite st. žáci -39kg Národní pohár
4.Kastl Lukáš kumite st. žáci -39kg Národní pohár
3.Klewar David kumite dorostenci (14-15) -63kg Národní pohár
1.Kočandrle Dominik kumite junioři (16-17) -68kg Národní pohár
7.Koloušek Jakub kumite ml. žáci (10-11) +41kg Národní pohár
1.Koupal Martin kumite ml. žáci (7-9) -27kg Národní pohár
5.Koupal Martin kata ml. žáci (7-9) Národní pohár
5.Kundrátová Lenka kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Národní pohár
7.Kundrátová Lenka kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Národní pohár
1.Lácha Martin kumite st. žáci +60kg Národní pohár
5.Lácha Ondřej kumite ml. žáci (7-9) +32kg Národní pohár
1.Lácha Radek kumite dorostenci (14-15) +70kg Národní pohár
4.Lerche Adéla kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Národní pohár
4.Litvíková Kateřina kumite juniorky (16-17) +59kg Národní pohár
6.Malá Daniela kumite st. žákyně -42kg Národní pohár
6.Malý Marcel kumite ml. žáci (7-9) -32kg Národní pohár
6.Medová Michaela kumite dorostenky (14-15) -47kg Národní pohár
1.Medová Michaela kumite dorostenky (14-15) -54kg Národní pohár
4.Medová Michaela kumite st. žákyně -50kg Národní pohár
2.Medová Michaela kata st. žákyně (12-13) Národní pohár
7.Musil Jaromír kumite ml. žáci (10-11) -35kg Národní pohár
7.Nevoralová Sára kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Národní pohár
4.Olžbut Tomáš kumite ml. žáci (7-9) -27kg Národní pohár
6.Oprea David kumite ml. žáci (7-9) -27kg Národní pohár
1.Osouchová Nela kumite juniorky (16-17) -59kg Národní pohár
6.Pražanová Barbora kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Národní pohár
3.Priglová Marie kumite st. žákyně -42kg Národní pohár
5.Rosvaldová Nela kumite st. žákyně -50kg Národní pohár
2.Rychlá Eliška kumite dorostenky (14-15) -54kg Národní pohár
4.Rychlý Ondřej kumite dorostenci (14-15) -63kg Národní pohár
4.Rychlý Ondřej kumite dorostenci (14-15) -57kg Národní pohár
4.Snopek Bohumil kumite dorostenci (14-15) +70kg Národní pohár
3.Šimota David kumite ml. žáci (10-11) -35kg Národní pohár
5.Šimota David kumite ml. žáci (10-11) -30kg Národní pohár
4.Šimůnek Benjamin kumite ml. žáci (7-9) -32kg Národní pohár
2.Tinavská Ema kumite st. žákyně +50kg Národní pohár
3.Tinavský Jáchym kumite junioři (16-17) -76kg Národní pohár
1.Vondrů Viktorie kumite juniorky (16-17) +59kg Národní pohár

Postup z kraje

nikdo nepostupuje

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

nikdo nepostupuje

Celkem startuje na:
MČR seniorů: 24 lidí
MČR mládeže: 55 lidí


 Tisk