KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Závodníci postupující na Mistrovství ČR - výběr klubů



Senioři | Mládež | Dohromady
Seřadit podle: příjmení | kata-kumite

Postup na MČR seniorů 7.-8.12.2019

Kompletní seznam závodníků

Postup z žebříčků z Národních pohárů a nominačních turnajů

PoziceJménoKategorieTyp
2.Bürgerová Monika kumite ženy BRH Národní pohár
5.Bürgerová Monika kumite ženy -55kg Národní pohár
3.Bürgerová Monika kumite ženy U21 -61kg Národní pohár
4.Bürgerová Monika kumite ženy U21 -55kg Národní pohár
6.Crhonková Adriana kumite ženy BRH Národní pohár
2.Crhonková Adriana kumite ženy -50kg Národní pohár
2.Gabriel Tomáš kumite muži -67kg Národní pohár
5.Gabriel Tomáš kumite muži U21 -67kg Národní pohár
3.Hermann Tomáš kumite muži +84kg Národní pohár
1.Jánová Klára kumite ženy -50kg Národní pohár
1.Jánová Klára kumite ženy U21 -50kg Národní pohár
6.Marcín Radek kumite muži +84kg Národní pohár
3.Mikula Dominik kumite muži BRH Národní pohár
3.Mikula Dominik kumite muži -75kg Národní pohár
6.Plecer Václav kumite muži -67kg Národní pohár
1.Plecer Václav kumite muži U21 -67kg Národní pohár
2.Růžičková Aneta kumite ženy -68kg Národní pohár
2.Růžičková Aneta kumite ženy U21 -68kg Národní pohár
2.Veithová Lucie kumite ženy BRH Národní pohár
2.Veithová Lucie kumite ženy -61kg Národní pohár

Postup z kraje

nikdo nepostupuje

Postup na MČR mládeže 7.-8.12.2019

Kompletní seznam závodníků

Postup z žebříčků z Národních pohárů a nominačních turnajů

PoziceJménoKategorie Typ
2.Bednář Ondřej kumite st. žáci -52kg Národní pohár
5.Beerová Beáta kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Národní pohár
1.Cirhanová Nicol kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Národní pohár
5.Cirhanová Nicol kata ml. žákyně (7-9) Národní pohár
2.Dub Daniel kumite st. žáci -45kg Národní pohár
4.Dvořák Evan kumite ml. žáci (10-11) -35kg Národní pohár
4.Fialová Andrea kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Národní pohár
3.Fiedler Rudolf kumite ml. žáci (7-9) +32kg Národní pohár
7.Hlach Jakub kumite st. žáci +60kg Národní pohár
6.Hošková Viktorie kata dorostenky (14-15) Národní pohár
1.Hrdličková Lucy kumite st. žákyně -42kg Národní pohár
8.Hrdličková Lucy kata st. žákyně (12-13) Národní pohár
6.Chládek Lukáš kumite ml. žáci (7-9) -27kg Národní pohár
4.Issayev Angelina kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Národní pohár
4.Jánová Tereza kumite dorostenky (14-15) -47kg Národní pohár
1.Jenkner Lukáš kumite junioři (16-17) +76kg Národní pohár
4.Ješátko Jakub kumite ml. žáci (7-9) -27kg Národní pohár
8.Ješátko Jakub kata ml. žáci (7-9) Národní pohár
2.Kašík Klaudia kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Národní pohár
5.Kouba Petr kumite ml. žáci (7-9) -32kg Národní pohár
1.Kučerová Hana kumite juniorky (16-17) -48kg Národní pohár
1.Květoňová Andrea kumite dorostenky (14-15) -47kg Národní pohár
1.Lavičková Nelli kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Národní pohár
3.Marcínová Karolína kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Národní pohár
4.Matoušek Libor kumite ml. žáci (10-11) -41kg Národní pohár
4.Míková Magdalena kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Národní pohár
1.Mokráček Damián kumite ml. žáci (10-11) -41kg Národní pohár
9.Mráz Hynek kumite st. žáci -52kg Národní pohár
9.Nejedlý Adam kumite st. žáci -45kg Národní pohár
7.Němec Josef kumite st. žáci -45kg Národní pohár
7.Nováková Agáta kumite dorostenky (14-15) -54kg Národní pohár
2.Osouchová Vanessa kumite st. žákyně -50kg Národní pohár
1.Pelikán Petr kumite junioři (16-17) -55kg Národní pohár
1.Průchová Adéla kumite juniorky (16-17) -53kg Národní pohár
1.Ruža Kryštof kumite dorostenci (14-15) -57kg Národní pohár
7.Ruža Kryštof kumite dorostenci (14-15) -52kg Národní pohár
1.Sobotík Martin kumite ml. žáci (7-9) -27kg Národní pohár
1.Sobotík Martin kata ml. žáci (7-9) Národní pohár
4.Srchová Linda kumite juniorky (16-17) -53kg Národní pohár
3.Stránský Daniel kumite st. žáci -45kg Národní pohár
1.Stránský Dominik kumite ml. žáci (7-9) +32kg Národní pohár
1.Šáchová Martina kumite juniorky (16-17) +59kg Národní pohár
1.Špánik Tobias kumite ml. žáci (7-9) -32kg Národní pohár
3.Šupka Tobiáš kumite ml. žáci (7-9) -32kg Národní pohár
1.Troblová Silvie kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Národní pohár
2.Vacek Roman kumite ml. žáci (7-9) +32kg Národní pohár
6.Vítů Valentina kumite st. žákyně -50kg Národní pohár
2.Zvánovec Jaroslav kumite ml. žáci (10-11) -30kg Národní pohár

Postup z kraje

nikdo nepostupuje

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

nikdo nepostupuje

Celkem startuje na:
MČR seniorů: 10 lidí
MČR mládeže: 43 lidí


 Tisk