KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Závodníci postupující na Mistrovství ČR - výběr klubů



Senioři | Mládež | Dohromady
Seřadit podle: příjmení | kata-kumite

Postup na MČR seniorů 2.-3.12.2017

Kompletní seznam závodníků

Postup z MČR

JménoKategorieTurnaj
Batystová Hana kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Mistrovství ČR 2017
Bednář Ondřej kumite ml. žáci (10-11) -35kg Mistrovství ČR 2017
Bürgerová Monika kumite ženy -55kg Mistrovství ČR 2017
Bürgerová Monika kumite ženy U21 -55kg Mistrovství ČR 2017
Crhonková Adriana kumite ženy BRH Mistrovství ČR 2017
Crhonková Adriana kumite ženy -50kg Mistrovství ČR 2017
Crhonková Adriana kumite ženy U21 -50kg Mistrovství ČR 2017
Děd Tomáš kumite junioři (16-17) +76kg Mistrovství ČR 2017
Gabriel Tomáš kumite muži -67kg Mistrovství ČR 2017
Gabriel Tomáš kumite muži U21 -67kg Mistrovství ČR 2017
Halodová Klára kumite juniorky (16-17) -59kg Mistrovství ČR 2017
Hermann Tomáš kumite muži +84kg Mistrovství ČR 2017
Kočí Jan kumite muži +84kg Mistrovství ČR 2017
Květoňová Andrea kumite st. žákyně -42kg Mistrovství ČR 2017
Mikula Dominik kumite muži -67kg Mistrovství ČR 2017
Mikula Dominik kumite muži U21 -67kg Mistrovství ČR 2017
Nejedlý Adam kumite ml. žáci (10-11) -35kg Mistrovství ČR 2017
Osouchová Nela kumite dorostenky (14-15) -54kg Mistrovství ČR 2017
Protsenko Anna kumite ženy U21 -61kg Mistrovství ČR 2017
Průchová Adéla kumite dorostenky (14-15) -47kg Mistrovství ČR 2017
Růžičková Aneta kumite ženy -68kg Mistrovství ČR 2017
Růžičková Aneta kumite ženy U21 -68kg Mistrovství ČR 2017
Schacherel David kumite junioři (16-17) -55kg Mistrovství ČR 2017
Szalay Dominik kumite muži U21 -75kg Mistrovství ČR 2017
Veithová Lucie kumite ženy BRH Mistrovství ČR 2017
Veithová Lucie kumite ženy -61kg Mistrovství ČR 2017
Voldřich Martin kumite junioři (16-17) -68kg Mistrovství ČR 2017

Postup z žebříčků z Národních pohárů a nominačních turnajů

PoziceJménoKategorieTyp
5.Benhák Přemysl kumite muži -75kg Národní pohár
1.Benhák Přemysl kumite muži U21 -75kg Národní pohár
3.Kočí Jan kumite muži BRH Národní pohár
5.Marcín Radek kumite muži +84kg Národní pohár
2.Plecer Václav kumite muži -67kg Národní pohár
3.Plecer Václav kumite muži -60kg Národní pohár
2.Plecer Václav kumite muži U21 -67kg Národní pohár
3.Plecer Václav kumite muži U21 -60kg Národní pohár
1.Růžičková Aneta kumite ženy -68kg Národní pohár
1.Růžičková Aneta kumite ženy U21 -68kg Národní pohár
1.Veithová Lucie kumite ženy BRH Národní pohár
1.Veithová Lucie kumite ženy -68kg Národní pohár

Postup z kraje

nikdo nepostupuje

Postup na MČR mládeže 2.-3.12.2017

Kompletní seznam závodníků

Postup z MČR

JménoKategorie
Batystová Hana kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
Bednář Ondřej kumite ml. žáci (10-11) -35kg
Bürgerová Monika kumite ženy -55kg
Bürgerová Monika kumite ženy U21 -55kg
Crhonková Adriana kumite ženy BRH
Crhonková Adriana kumite ženy -50kg
Crhonková Adriana kumite ženy U21 -50kg
Děd Tomáš kumite junioři (16-17) +76kg
Gabriel Tomáš kumite muži -67kg
Gabriel Tomáš kumite muži U21 -67kg
Halodová Klára kumite juniorky (16-17) -59kg
Hermann Tomáš kumite muži +84kg
Kočí Jan kumite muži +84kg
Květoňová Andrea kumite st. žákyně -42kg
Mikula Dominik kumite muži -67kg
Mikula Dominik kumite muži U21 -67kg
Nejedlý Adam kumite ml. žáci (10-11) -35kg
Osouchová Nela kumite dorostenky (14-15) -54kg
Protsenko Anna kumite ženy U21 -61kg
Průchová Adéla kumite dorostenky (14-15) -47kg
Růžičková Aneta kumite ženy -68kg
Růžičková Aneta kumite ženy U21 -68kg
Schacherel David kumite junioři (16-17) -55kg
Szalay Dominik kumite muži U21 -75kg
Veithová Lucie kumite ženy BRH
Veithová Lucie kumite ženy -61kg
Voldřich Martin kumite junioři (16-17) -68kg

Postup z žebříčků z Národních pohárů a nominačních turnajů

PoziceJménoKategorie Typ
3.Batystová Hana kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Národní pohár
3.Bednář Ondřej kumite ml. žáci (10-11) -41kg Národní pohár
5.Bednář Ondřej kata ml. žáci (10-11) Národní pohár
3.Beerová Beata kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nominační turnaj
3.Berková Nikola kumite dorostenky (14-15) -54kg Národní pohár
2.Děd Tomáš kumite junioři (16-17) +76kg Národní pohár
5.Dvořák Bruno kumite ml. žáci (10-11) -35kg Národní pohár
5.Dvořák Evan kumite ml. žáci (7-9) -32kg Nominační turnaj
5.Havelcová Anna kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Národní pohár
3.Hošková Viktorie kata st. žákyně (12-13) Národní pohár
3.Jánová Klára kumite juniorky (16-17) -53kg Národní pohár
3.Jánová Tereza kumite dorostenky (14-15) -54kg Národní pohár
2.Květoňová Andrea kumite dorostenky (14-15) -47kg Národní pohár
1.Květoňová Andrea kumite st. žákyně -50kg Národní pohár
4.Květoňová Andrea kata dorostenky (14-15) Národní pohár
3.Květoňová Andrea kata st. žákyně (12-13) Národní pohár
5.Květoňová Lucie kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Národní pohár
3.Marcínová Adéla kumite st. žákyně +50kg Národní pohár
3.Marcínová Karolína kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nominační turnaj
7.Mareček Jakub kata ml. žáci (7-9) Nominační turnaj
3.Matoušek Libor kumite ml. žáci (7-9) +32kg Národní pohár
7.Míka Matyáš kumite st. žáci -39kg Národní pohár
7.Mokráček Damián kumite ml. žáci (10-11) -41kg Národní pohár
3.Mráz Hynek kumite ml. žáci (10-11) -41kg Národní pohár
2.Nejedlý Adam kumite st. žáci -39kg Národní pohár
5.Němec Josef kumite ml. žáci (10-11) -41kg Národní pohár
5.Němec Josef kata ml. žáci (10-11) Národní pohár
2.Nováková Agáta kumite st. žákyně -50kg Národní pohár
1.Osouchová Nela kumite juniorky (16-17) -59kg Národní pohár
4.Osouchová Vanessa kumite st. žákyně -50kg Nominační turnaj
2.Pelikán Petr kumite dorostenci (14-15) -52kg Národní pohár
1.Průchová Adéla kumite juniorky (16-17) -53kg Národní pohár
1.Průchová Adéla kumite juniorky (16-17) -48kg Národní pohár
5.Rothbauer Richard kata junioři (16-17) Národní pohár
5.Řezanka David kumite ml. žáci (10-11) -35kg Národní pohár
2.Stránský Daniel kumite ml. žáci (10-11) -41kg Národní pohár
5.Suchá Dominika kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Národní pohár
7.Suchá Dominika kata ml. žákyně (7-9) Národní pohár
1.Šáchová Martina kumite juniorky (16-17) +59kg Národní pohár
2.Troblová Silvie kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Národní pohár
1.Vítů Valentina kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Národní pohár
5.Zachová Andrea kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Národní pohár

Postup z kraje

nikdo nepostupuje

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

nikdo nepostupuje

Celkem startuje na:
MČR seniorů: 23 lidí
MČR mládeže: 48 lidí


 Tisk