KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Klub: SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.

Závody: Novoroční turnaj SKIF 2020

Jméno Příjmení/Team Pozice Kategorie Bodů
SK Karate Spartak Hradec Králové 1 kata team mix 12
SK Karate Spartak Hradec Králové 2 kata team dorostenky + juniorky (14-17) 8
SK Karate Spartak Hradec Králové 1 kata team žáci (7-13) 12
Ela Abrahamová 3 kata ml. žactvo 7-9 do 9.kyu 4
Lukáš Bedan 3 kata Masters muži U50 4
Zuzana Burešová 1 Gohon kumite žactvo 10-14 (do 9.kyu) 12
Zuzana Burešová 2 Kata žactvo 10-14 do 9.kyu 8
Daniel Čičovský 2 Kihon Ippon kumite dorost 8
Jakub Exner 2 kata ml. žactvo 7-9 do 9.kyu 8
Kateřina Guzková 3 kumite ml. žákyně (7-9) BRH 4
Jakub Hanzlík 2 kumite dorostenci (14-15) -60kg 8
Jakub Hanzlík 3 kumite st. žáci +50kg 4
Denis Hanzlík 1 kumite ml. žáci (7-9) -30kg 12
Magdaléna Hrnčiariková 3 kata ml. žactvo 7-9 do 9.kyu 4
Jan Jaroš 2 kumite ml. žáci (10-11) -35kg 8
Jiří Jaroš 3 Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) 4
Jan Jaroš 3 kata ml. žáci (10-11) 4
Jan Jaroš 3 Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) 4
Tereza Jarošová 2 kata ženy 8
Jiří Ježek 2 kata Masters muži U50 8
Barbora Ježková 3 Kihon Ippon kumite dorost 4
Daniel Koblása 3 kihon ml. žactvo 5-6 do 9.kyu 4
Daniel Koblása 3 kata ml. žactvo 5-6 do 9.kyu 4
Štěpán Kotala 1 kata ml. žactvo 7-9 do 9.kyu 12
Štěpán Kotala 3 Gohon ml. kumite žactvo 7-9 (do 9.kyu) 4
Tereza Kotalová 1 Gohon kumite žactvo 10-14 (do 9.kyu) 12
Tereza Kotalová 1 Kata žactvo 10-14 do 9.kyu 12
Bronislav Kotyza 2 Džiu Ippon kumite junioři 8
David Krám 3 Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) 4
Pavel Krám 2 kata ml. žactvo 7-9 do 9.kyu 8
Barbora Křížová 1 Gohon kumite žactvo 10-14 (do 9.kyu) 12
Barbora Křížová 1 Gohon kumite žactvo 10-14 (do 9.kyu) 12
Barbora Křížová 1 Kata žactvo 10-14 do 9.kyu 12
Drahomíra Kůrková 3 kata Masters ženy U50 4
Adina Matoulková 1 kata ml. žákyně (10-11) 12
Adina Matoulková 3 kumite st. žákyně +45kg 4
Adina Matoulková 2 Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) 8
Markéta Matoulková 1 kihon ml. žactvo 5-6 do 9.kyu 12
Adina Matoulková 2 kumite ml. žákyně (10-11) BRH 8
Markéta Matoulková 2 kata ml. žactvo 5-6 do 9.kyu 8
Iva Nováková 1 kumite Masters ženy U50 12
Iva Nováková 2 kata Masters ženy U50 8
Kristián Pechánek 3 Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) 4
Adam Pejcha 3 kumite ml. žáci (10-11) -35kg 4
Aleš Pejcha 1 Kihon Ippon kumite dorost 12
Adam Pejcha 2 kata ml. žáci (10-11) 8
Adam Pejcha 1 Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) 12
Jan Procházka 3 Džiu Ippon kumite junioři 4
Ondřej Ruml 3 Džiu Ippon kumite junioři 4
Lenka Rybínová 2 Džiu Ippon kumite juniorky 8
Aneta Smetanová 3 kumite juniorky (16-17) -55kg 4
Aneta Smetanová 3 kata juniorky (16-17) 4
Aneta Smetanová 1 Džiu Ippon kumite juniorky 12
Filip Solař 2 kumite muži U20 BRH 8
Filip Solař 1 kata muži U20 12
Matyáš Suchý 2 Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) 8
Matěj Švojgr 2 kihon ml. žactvo 5-6 do 9.kyu 8
Celkem:   440