KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
1. Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE 31 15 19 4 1810
2. Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE 13 10 9 2 1 1127
3. Jakub Debrecenyi HAKUBA Karate Ostrava CZE 19 6 21 6 1 1060
4. Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 14 10 6 3 2 1030
5. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 9 15 19 7 7 1004
6. Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE 12 14 21 3 4 1000
7. Peter Fabian NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 11 2 1 461
8. Karel Imríšek Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE 6 6 7 5 1 445
9. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 3 1 19 11 3 422
10. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 4 3 6 1 314
11. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 3 4 3 4 2 300
12. Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE 3 3 6 5 2 243
13. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 2 2 8 3 240
14. Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 3 7 8 3 222
15. Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 8 2 3 2 220
16. Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE 4 2 6 4 7 193
17. David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 6 2 6 2 190
18. Filip Miler SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 5 9 5 2 189
19. Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4 6 4 2 176
20. Firas Oukde SHOBU Academy CZE 3 4 6 1 2 173
21. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 1 5 4 4 2 153
22. Michal Hrubý Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 3 2 3 140
23. Miloslav Kabeš Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 5 3 2 120
23. David Lukášek Çek Cumhuriyeti CZE 3 2 2 3 1 120
25. Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 4 3 3 114
26. Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 7 2 1 112
27. Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE 3 1 5 1 109
28. Filip Vít SHOBU Academy CZE 1 1 4 88
29. Roman Jirák SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 3 2 1 87
30. Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 1 3 3 86
31. Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 2 6 2 1 80
32. Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 4 1 79
33. Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 2 7 4 77
34. Ondřej Blín GRYF z.s. CZE 4 5 5 73
34. David Kavalír Sport Relax CZE 1 2 3 1 73
36. Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE 1 2 3 1 70
36. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 2 1 70
38. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 4 2 1 67
39. Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE 2 4 2 66
40. Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 2 3 2 64
40. Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 3 1 1 64
42. Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 1 56
43. Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 3 3 3 55
44. Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 3 52
44. David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 3 52
46. Jakub Bošek SHOBU Academy CZE 2 1 48
46. Jan Drobeček Sport Relax CZE 2 2 1 48
46. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 1 1 1 48
46. Josef Šedivý Sport Club Flair o.s. CZE 1 7 2 1 48
50. Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 3 1 46

Sayfa: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede