KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
85. Huyen Trang Nguyen SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 24
85. Adéla Polanská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 24
85. Pavlína Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 24
54. Pavla Bednářová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 20
54. Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 20
54. Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 1 20
54. Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE 2 20
54. Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 20
54. Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 20
54. Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE 1 20
61. Natálie Kroupová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 19
62. Andrea Anovčínová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 16
62. Adriana Bartošová Karate Klub Kyjov CZE 1 16
62. Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE 3 16
62. Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE 1 16
62. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 16
62. Kateřina Heřmanová SKBU Hostivař CZE 2 16
62. Eliška Javanská Sport Club Flair o.s. CZE 1 16
62. Nelly Natalie Jelinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 16
62. Adéla Marková TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
62. Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 16
72. Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 14
73. Anna Jansová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 13
74. Tereza Bartošová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 12
74. Žaneta Dognerová Karate Klub Chodov CZE 2 12
74. Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE 2 12
74. Natálie Kalivodová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 12
74. Kateřina Kukková Karate DDM Český Těšín CZE 1 12
74. Agáta Nováková TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
74. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 12
74. Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 1 12
74. Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 12
83. Klára Uhlíková Fight Club České Budějovice CZE 2 1 10
84. Radka Vlčková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 9
85. Vanesa Dandová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
85. Jana Drymlová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
85. Nikola Duchoňová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
85. Kateřina Gregůrková KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 8
85. Klára Kosová Vakado Kutná Hora CZE 1 1 8
85. Barbora Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 2 8
85. Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
85. Šárka Neťuková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
85. Jana Nováková Karate Klub Chodov CZE 1 8
85. Daniela Petříková KARATE Havířov CZE 1 8
85. Klára Pijáková HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 8
85. Kateřina Poláková Red Dragon Team CZE 1 8
85. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 1 8
85. Eliška Vrbová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 8
99. Veronika Marková ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 6
99. Aneta Schrabalová Fight Club České Budějovice CZE 1 6

Sayfa: 2/3
1 | 2 |  3

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede