KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
196. Samuel Trojan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 19
102. Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE 1 2 18
103. Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 17
104. Michal Babůrek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 16
104. Karel Blažej Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 1 16
104. Adam Bušák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 2 16
104. Tadeáš Glet SKK Budo Havířov CZE 1 16
104. Adam Grabovski Karate klub Spektra Praha CZE 1 2 16
104. Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 16
104. Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE 2 16
104. Filip Kovařík Red Dragon Team CZE 1 16
104. Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 16
104. Jan Novotný KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
104. Simone Otranto SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 16
115. Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 15
115. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 15
117. Vojta Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 13
118. Kryštof Bernard Fight Club České Budějovice CZE 1 12
118. Jakub Černý Sportovní klub Karate Most CZE 2 12
118. Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 12
118. Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 12
118. Alex Kirschner Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 1 12
118. Jaromír Musil Fight Club České Budějovice CZE 1 12
118. Štěpán Němec USK Slavia Liberec CZE 1 1 12
118. Adam Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 12
118. Martin Pracna SPORT UNION, z. s. CZE 2 12
118. Jaroslav Zvánovec TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
128. Josef Bulíř TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 3 11
128. Sean Clifton Red Dragon Team CZE 1 1 11
128. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 2 1 11
128. Antonín Kučera Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 11
132. Michal Brzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 10
132. Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 10
132. Jan Kaška KASR ŽAMBERK CZE 2 1 10
132. Matouš Motyčka KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 10
132. Maxim Šatek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 10
137. Matiáš Bazoni Champions team z.s. CZE 1 1 9
138. Tomáš Adamec SKK Budo Havířov CZE 1 8
138. Vojtěch Balogh SKK Budo Havířov CZE 1 8
138. Martin Blažek SKK Budo Havířov CZE 1 8
138. Jan Bukovský Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
138. David Bukovský SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
138. Jaroslav Butkaj TJ Karate Libčice CZE 1 8
138. Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 8
138. Filip Hanáček K4 Hodonín CZE 1 1 8
138. Richard Havelka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 8
138. Jan Jančařík Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 8
138. Adam Klouda TJ karate Třebíč CZE 1 8
138. Kryštof Krch Shotokan karate club Louny CZE 1 8
138. Kristián Kučera Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8

Sayfa: 3/6
1 |  2 | 3 |  4 |  5 |  6

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede