KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
155. Vlad Balan KCK Team CZE 1 1 6
155. Marek Bázler SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 6
155. Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 6
155. Vojtěch Drobný SKBU Trutnov CZE 1 1 6
155. Bohuslav Dušek Kasr Žamberk CZE 1 1 6
155. Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE 1 6
155. Adam Friml SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 6
155. Martin Gřesík Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 6
155. Jakub Krausz Keiko-Ryu Shotokan CZE 1 6
155. David Lžičař SC Flair CZE 1 1 6
155. Matěj Malčík KK Jeseník CZE 1 1 6
155. Radim Navarra Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 1 6
155. Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE 1 6
155. Jakub Šolín KARATE-DO Dvůr Králové CZE 2 6
155. Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE 1 1 6
116. Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE 1 5
116. Petr Mráz Karate Vision Praha CZE 2 5
116. Jan Netušil KCK Team CZE 2 5
119. Martin Adámek Karate Hlinsko CZE 1 4
119. Tobiáš Bobek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE 1 4
119. Patrik Brentner KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 4
119. postup Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl CZE 1 4
119. pokles Lukáš Dostál Spartak Hradec Králové CZE 1 4
119. Vladimír Ekart Karate Vision Praha CZE 1 4
119. Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 4
119. Jiří Husák SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 4
119. Jan Krátký KCK Team CZE 1 4
119. Matyáš Kučera GRYF Liberec CZE 1 4
119. Miroslav Mlčoch Karate Klub Kyjov CZE 1 4
119. Radovan Mrkvička KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 4
119. Daniel Nový KCK Team CZE 1 4
119. Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE 1 4
119. Radim Patkolo KCK Team CZE 1 4
119. Matěj Pavel SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 4
119. Lukáš Rajnoch Slavia TU Liberec CZE 1 4
119. Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE 1 4
119. Adam Šmejkal SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 4
119. Kimi Zita SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 4
139. Josef Fečo SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 3
139. Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE 1 3
139. Filip Hanáček Šin-mu Hodonín CZE 1 3
139. Ondřej Haša Slavia Kroměříž CZE 1 3
139. Denny Kulich SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 3
139. Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE 1 3
139. Moritz Mlenský SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 3
139. Timmy Nguyen Tien Thanh Kobra Kladno CZE 1 3
139. Jaroslav Rada Karate Horažďovice CZE 1 3
139. Jan Rottenborn Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 3
139. Michael Vlček SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 3
150. Bohdan Bandy Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 2

Sayfa: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede