KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
151. Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE 1 6
151. Adam Friml SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 6
151. Martin Gřesík Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 6
151. Jakub Kraus Keiko-Ryu Shotokan CZE 1 6
151. David Lžičař SC Flair CZE 1 1 6
151. Matěj Malčík KK Jeseník CZE 1 1 6
151. Radim Navarra Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 1 6
151. Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE 1 6
151. Jakub Šolín KARATE-DO Dvůr Králové CZE 2 6
151. Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE 1 1 6
111. Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE 1 5
111. Petr Mráz Karate Vision Praha CZE 2 5
111. Jan Netušil KCK Team CZE 2 5
114. Martin Adámek Karate Hlinsko CZE 1 4
114. Tobiáš Bobek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE 1 4
114. Patrik Brentner KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 4
114. postup Tomáš Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE 1 4
114. pokles Lukáš Dostál Spartak Hradec Králové CZE 1 4
114. Vladimír Ekart Karate Vision Praha CZE 1 4
114. Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 4
114. Jiří Husák SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 4
114. Jan Krátký KCK Team CZE 1 4
114. Matyáš Kučera GRYF Liberec CZE 1 4
114. Jakub Macháček KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 4
114. Miroslav Mlčoch Karate Klub Kyjov CZE 1 4
114. Ondřej Náhlík KCK Team CZE 1 4
114. Daniel Nový KCK Team CZE 1 4
114. Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE 1 4
114. Radim Patkolo KCK Team CZE 1 4
114. Matěj Pavel SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 4
114. Lukáš Rajnoch Slavia TU Liberec CZE 1 4
114. Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE 1 4
114. Adam Šmejkal SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 4
134. Josef Fečo SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 3
134. Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE 1 3
134. Jakub Jízdný SKK Shotokan Liberec CZE 1 3
134. Denny Kulich SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 3
134. Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE 1 3
134. Moritz Mlenský SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 3
134. Timmy Nguyen Tien Thanh Kobra Kladno CZE 1 3
134. Jaroslav Rada Karate Horažďovice CZE 1 3
134. Jan Rottenborn Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 3
134. Michael Vlček SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 3
144. Bohdan Bandy Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 2
144. Josef Bulíř TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2
144. Ondřej Čermák SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 2
144. Filip Dufek Karate Klub Kyjov CZE 1 2
144. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 1 2
144. Dan Geller Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE 1 2
144. Šimon Gluck Budó škola KK Písek CZE 1 2

Sayfa: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede