KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
1. Petr Němeček KESL RYU Shotokan z.s. CZE 9 4 5 3 524
2. Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE 6 4 5 452
3. Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 6 2 5 5 324
4. Viktor Ploch KK Litvínov CZE 4 1 4 260
5. Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 8 4 1 252
6. Václav Plecer st. TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 4 1 1 201
7. Oldřich Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE 2 2 8 1 168
8. Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE 1 3 3 2 160
9. Martin Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 3 128
10. Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 4 1 1 120
11. Jan Přibyl Shotokan Karate Mělník CZE 1 1 4 116
12. Martin Hermann TJ karate Nové Hrady CZE 2 2 1 1 110
13. Roman Kotěra KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 1 100
14. Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE 1 1 1 84
15. Ctibor Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 4 1 76
15. Josef Polák st. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 1 76
17. Jaroslav Hamza Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE 1 1 2 68
18. Michal Kyncl Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2 1 64
19. Antonín Brožíček Sport Team Scorpions CZE 1 1 1 56
19. Milan Chroustovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 1 3 56
21. Miloslav Kabeš Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 48
22. Radek Frühauf KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 1 40
22. Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 5 40
22. Jan Přibyl st. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 40
22. Martin Sláma KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 40
22. Marek Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 40
27. Kamil Al Otri KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 38
27. Michal Vik USK Slavia Liberec CZE 1 1 1 38
29. Martin Koubek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 1 36
30. Michal Jirout SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 2 32
30. Vít Štencel NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 32
30. Miroslav Volek Vakado Kutná Hora CZE 1 1 32
33. Jiří Jirásek Shodokan Sokolov CZE 1 24
34. Daniel Hála Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 20
34. Karel Kolerus Budó škola KK Písek CZE 1 1 20
34. Jan Rameš Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 1 20
34. Marek Smejkal Karate Velké Meziříčí CZE 2 20
38. Jakub Jirsa SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 16
38. Elemir Kubini Masada Praha CZE 1 16
38. Jaroslav Peřina KASR ŽAMBERK CZE 1 16
41. Karel Černovský Ippon KK Rakovník CZE 1 1 12
41. Borek Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 12
41. Vladimír Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 1 12
41. Petr Pazderka TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 12
41. Josef Soukup USK Slavia Liberec CZE 1 1 12
41. Luděk Šíma KK Litvínov CZE 1 12
47. Jan Borgula KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 10
48. Jan Bartoš TJ Karate Praha CZE 1 8
48. Roman Hák USK Slavia Liberec CZE 1 8
48. Pavel Jarolímek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8

Sayfa: 1/2
1 |  2

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede