KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
102. Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 6
102. Lukáš Stehlík KASR ŽAMBERK CZE 1 1 6
102. Richard Šefl TJ Karate České Budějovice CZE 2 6
102. Miloš Ulrich Sport Úvaly CZE 1 6
102. Martin Unger Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 6
206. Matyáš Soukup SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 2 5
206. Jan Thoma GRYF z.s. CZE 1 5
208. Ladislav Bárta TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
208. Michal Batelka Sport Relax CZE 1 4
208. David Beran Glaverbel Teplice CZE 1 4
208. Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
208. Martin Doubek Budó škola KK Písek CZE 1 4
208. Adam Doubrava Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 1 4
208. Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE 1 4
208. Michal Franc SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 4
208. Tomáš Hanzl Tesla Brno CZE 1 4
208. Michael Hecht Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 1 4
208. Josef Holubovský SK Tommi Praha CZE 1 4
208. Ondřej Jakubec Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 4
208. Ondřej Jalůvka Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
208. Martin Jindra Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 4
208. Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
208. Jonáš Kasal USK Slavia Liberec CZE 1 4
208. Radek Kirsch USK Slavia Liberec CZE 1 4
208. Ladislav Kopecký Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 4
208. Ondřej Kouba Sport Relax CZE 1 4
208. Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
208. Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 4
208. Tomáš Lejsek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
208. Petr Marvan SKM Bílina CZE 1 4
208. Jan Matěj KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
208. Štěpán Mikulenka VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 4
208. Petr Müller VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 1 4
208. Pavel Nečas KARATEDO Němčice CZE 1 4
208. Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 4
208. Tomáš Ondračka Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 4
208. Jiří Pěnkava Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
208. Jan Petrů Shotokan Karate Mělník CZE 1 1 4
208. Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 1 4
208. Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 4
208. Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
208. David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4
208. Michal Růžička Karate klub Spektra Praha CZE 1 4
208. Štěpán Řezníček Sokol karate Tišnov CZE 2 4
208. David Skřivánek SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 4
208. Martin Slovák Sokol Nymburk CZE 1 4
208. Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 4
208. Jonáš Szanyi SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
208. Tomáš Šíma KC Podbořany CZE 1 4
208. Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4

Sayfa: 5/6
1 |  2 |  3 |  4 | 5 |  6

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede