KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
1. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 9 2 1136
2. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 14 2 4 584
3. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 9 2 1 1 426
4. Adéla Šinerová Sport Relax CZE 9 1 2 2 1 382
5. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 9 4 6 1 374
6. Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 9 3 1 370
7. Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 5 3 7 2 310
8. Pavla Čížková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 8 3 5 3 268
9. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 3 6 2 3 262
10. Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE 2 4 6 2 240
11. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 4 3 9 2 1 239
12. Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE 6 2 224
13. Eliška Kváčová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 3 2 5 204
14. Sabina Křížová SKIF Czech Republic CZE 1 6 4 1 182
15. Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 1 6 2 178
16. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 7 1 1 173
16. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 5 1 1 173
18. Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 3 3 2 1 161
19. Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 3 4 2 156
20. Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE 2 2 4 1 146
21. Tereza Mikudová Sport Club Flair o.s. CZE 3 2 7 1 144
22. Barbora Bukáčková SKIF Czech Republic CZE 3 1 4 2 139
23. Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 3 4 136
24. Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 8 1 3 126
25. Lucie Michálková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 4 4 3 124
26. Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 4 3 3 1 118
26. Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 4 1 3 1 118
28. Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4 2 112
28. Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 4 112
30. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 4 109
31. Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 1 1 1 105
32. Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE 2 2 7 1 104
33. Tereza Kratochvílová Karate ToJo CZE 3 2 1 100
34. Patricie Klapalová Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE 2 4 96
34. Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3 2 3 96
34. Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 8 1 96
37. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 2 4 2 95
38. Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 3 2 1 1 93
39. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 4 2 2 2 91
40. Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 4 88
41. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 7 2 84
42. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 3 1 82
43. Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 4 2 1 80
44. Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE 2 1 2 2 79
45. Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 1 7 3 2 78
46. Dorota Blechová SHOBU Academy CZE 1 1 3 1 75
47. Kristýna Vavrušková SKIF Czech Republic CZE 1 1 2 2 1 72
47. Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3 1 2 72
49. Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 2 1 1 71
50. Sára Ješetová SHOBU Academy CZE 1 4 4 66

Sayfa: 1/7
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede