KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
155. Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 9
155. Terezie Sklenářová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 9
153. Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 8
153. Jana Drymlová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
153. Klára Esserová TARGET SPORT MILOVICE CZE 1 8
153. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 1 8
153. Kateřina Gregůrková KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 8
153. Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE 2 8
153. Barbora Hurdálková SKBU Trutnov CZE 1 8
153. Klára Chvojková SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
153. Nikola Chybíková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
153. Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
153. Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 8
153. Elena Lipčáková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
153. Tereza Nováková Kusengo Nový Jičín CZE 2 8
153. Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 8
153. Sandra Paulerová Karate klub Spektra Praha CZE 2 8
153. Veronika Pleslová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
153. Štěpánka Puchernová SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
153. Anita Třísková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 8
153. Lenka Vávrová Kusengo Nový Jičín CZE 1 8
153. Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE 1 8
153. Hana Žigová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
153. Natálie Žippaiová Champions Team CZE 1 1 8
175. Tereza Bittnerová Sport Relax CZE 1 2 7
175. Jana Boháčová Sport Relax CZE 1 1 7
175. Clementina Budělovská SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 7
175. Kateřina Motlová Narama Plzeň CZE 2 7
175. Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 7
175. Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE 3 7
181. Andrea Anovčínová SKBU Trutnov CZE 1 1 6
181. Aljona Drahanová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 6
181. Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 6
181. Josefína Frýbová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
181. Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 2 6
181. Adéla Kelnerová Karate DDM Český Těšín CZE 1 6
181. Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
181. Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 6
181. Nikola Melicharová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 6
181. Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 6
181. Alžběta Mrkvičková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 6
181. Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE 2 6
181. Anna Velcová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
194. Tereza Kratochvílová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 5
194. Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 5
194. Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 5
194. Nikola Velcová SPORT UNION, z. s. CZE 2 5
198. Michaela Bartoňová Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
198. Michaela Caklová TJ Sokol Havlíčkův Brod CZE 1 4
198. Kateřina Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 4

Sayfa: 4/7
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6 |  7

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede