Czech yarışmacılar | kata bayan 12-13 yas - 2005 « Çizelge « strana 4 - Karate sonuçları ve çizelgeleri
KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
161. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 1 8
161. Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE 2 8
161. Klára Chvojková SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
161. Nikola Chybíková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
161. Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
161. Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 8
161. Elena Lipčáková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
161. Tereza Nováková Kusengo Nový Jičín CZE 2 8
161. Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 8
161. Eva Otrubová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2 8
161. Sandra Paulerová Karate klub Spektra Praha CZE 2 8
161. Veronika Pleslová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
161. Eliška Pokorná Champions Team CZE 1 8
161. Štěpánka Puchernová SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
161. Anita Třísková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 8
161. Lenka Vávrová Kusengo Nový Jičín CZE 1 8
161. Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE 1 8
161. Hana Žigová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
161. Natálie Žippaiová Champions Team CZE 1 1 8
170. Tereza Bittnerová Sport Relax CZE 1 2 7
170. Jana Boháčová Sport Relax CZE 1 1 7
170. Clementina Budělovská SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 7
170. Kateřina Motlová Narama Plzeň CZE 2 7
170. Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE 3 7
175. Andrea Anovčínová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 6
175. Aljona Drahanová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 6
175. Josefína Frýbová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
175. Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 2 6
175. Adéla Kelnerová Karate DDM Český Těšín CZE 1 6
175. Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
175. Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 6
175. Nikola Melicharová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 6
175. Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 6
175. Alžběta Mrkvičková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 6
175. Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE 2 6
175. Anna Velcová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
187. Tereza Kratochvílová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 5
187. Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 5
187. Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 5
187. Nikola Velcová SPORT UNION, z. s. CZE 2 5
191. Michaela Bartoňová Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
191. Michaela Caklová TJ Sokol Havlíčkův Brod CZE 1 4
191. Kateřina Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 4
191. Kateřina Gregůrková KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 4
191. Tereza Hanzlíková Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
191. Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE 1 4
191. Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 4
191. Barbora Chaloupková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 4
191. Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
191. Nelly Natalie Jelinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4

Sayfa: 4/6
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede