KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
228. Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 4 3 66
52. Viktorie Hošková TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 2 1 65
53. Nikola Doušová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 3 64
53. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 4 64
55. Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE 1 4 2 63
56. Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 2 2 2 62
57. Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 5 3 2 60
58. Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 5 58
59. Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 4 56
59. Lucie Michálková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 3 1 2 56
61. Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE 1 3 2 1 55
62. Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 1 1 54
62. Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 1 1 54
64. Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 4 1 4 53
65. Zuzana Šimáčková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 3 1 1 51
66. Dorota Blechová SHOBU Academy CZE 4 2 50
66. Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE 1 2 2 50
68. Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 5 2 49
69. Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE 1 1 48
70. Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 2 3 47
71. Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 3 1 46
71. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 1 3 1 46
73. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 4 2 3 45
74. Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 3 44
74. Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE 3 2 44
76. Hana Endlerová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 3 42
77. Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3 1 40
77. Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 3 1 40
79. Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 38
79. Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 2 2 38
79. Eliška Pokorná Champions team - Chodov CZE 2 3 38
82. Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 4 36
83. Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE 1 2 2 1 35
84. Veronika Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 3 2 33
85. Michaela Bartoňová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 32
86. Michaela Černá VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 2 1 31
87. Kateřina Janíková TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 1 30
87. Lucie Petrušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 30
87. Lucie Rottenbornová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 1 30
87. Kristýna Toběrná SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 2 30
91. Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 2 29
91. Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 1 1 29
91. Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 1 2 29
94. Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE 2 3 1 28
94. Nikola Kunertová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 1 28
94. Alena Luongová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 28
94. Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 1 2 28
98. Lucie Kočandrlová Sport Relax CZE 1 2 1 2 27
98. Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 27
100. Veronika Nováková Sport Club Flair o.s. CZE 2 2 1 26

Sayfa: 2/8
1 | 2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede