KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
101. Radek Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2 1 2 48
101. David Stárek Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 1 48
101. Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE 1 4 48
54. Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 46
54. Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 4 3 46
54. Šimon Zwilling ŠSK karate Karviná CZE 1 3 1 46
57. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 1 44
58. Marek Boura GRYF z.s. CZE 1 2 40
59. David Hološevič SKP karate Písek CZE 3 2 2 39
60. Ondřej Filip GRYF z.s. CZE 1 1 2 38
60. Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 3 1 38
62. Lukáš Hejma SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 36
62. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 1 36
64. Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 35
65. Benjamin Harries Karate Vision Praha CZE 1 3 34
66. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 32
67. Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 28
67. Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 28
67. David Minárik Sport Relax CZE 1 2 28
67. Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE 2 28
67. Dominik Trubiánský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 1 1 28
72. Přemysl Čarek Çek Cumhuriyeti CZE 2 1 27
73. Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 26
73. Simone Otranto SPORT UNION, z. s. CZE 1 3 26
75. Federico Diana Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 1 24
75. Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE 2 24
75. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 1 24
78. Martin Koupal Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 23
78. Filip Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 23
78. Matěj Pavel SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 23
81. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 22
81. Ondřej Pulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 22
83. Tomáš Vinničenko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 21
84. Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 2 20
84. Petr Podrábský Çek Cumhuriyeti CZE 1 20
86. Tadeáš Jirsa SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 19
87. Daniel Dočkálek HAKUBA Karate Ostrava CZE 2 1 18
87. Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 18
87. František Rozner Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 18
90. Alessandro Diana Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 1 16
90. Martin Dvořák Fight Club České Budějovice CZE 2 1 16
90. Filip Flajšinger GRYF z.s. CZE 1 16
90. Adam Hostaš SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 16
90. Marek Houser CZE 1 16
90. Lukáš Ingriš Shotokan karate club Louny CZE 1 16
90. Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
90. Petr Lesák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
90. Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE 3 16
90. Tomáš Olžbut Fight Club České Budějovice CZE 1 3 16
90. Filip Ondráček Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 16

Sayfa: 2/7
1 | 2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede