KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
72. Alex Kirschner Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 16
72. Stanislav Klíma Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 16
72. Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 16
72. Marek Kučera KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 16
72. Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 16
72. Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 16
72. Nikolas Mišík TJ KARATE Praha CZE 2 2 16
72. Jan Novotný KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 2 16
72. Stanislav Privitzer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 16
72. Pavel Smetiprach TJ Sokol Stěžery CZE 1 16
72. Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
72. Vojtěch Tonar SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 16
72. Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE 3 16
72. Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE 1 16
165. Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 1 14
165. Karel Hrabák Karate Klub Chodov CZE 1 1 14
165. Pavel Poláček SK Jiskra Domažlice CZE 1 1 14
168. Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 13
168. Václav Vitoň SK Jiskra Domažlice CZE 2 1 13
168. Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE 2 1 13
171. Jan Bukovský Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 12
171. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 1 12
171. Tomáš Forejt TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 1 1 12
171. Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE 1 12
171. Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 12
171. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 12
171. Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE 1 1 12
171. Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
171. Jakub Mikule GRYF z.s. CZE 1 1 12
171. Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
171. Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 12
171. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 12
171. Marek Oborný ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 12
171. Jakub Pelc Ippon KK Rakovník CZE 1 1 12
171. Ron Sieger Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 12
171. Antonín Sus TJ KARATE Praha CZE 2 12
171. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
171. Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE 1 12
189. Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 11
189. Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 11
191. Martin Bartoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 2 10
191. Karel Benda Champions team - Chodov CZE 1 1 10
191. Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 10
191. David Chyba SKK Budo Havířov CZE 2 10
191. Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 10
191. Petr Peterka SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 10
191. Jan Racek TJ Karate České Budějovice CZE 2 10
191. Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 10
191. Jan Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 10
191. Michael Vlček SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 10

Sayfa: 4/7
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6 |  7

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede