KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
89. Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 20
52. Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 18
52. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 1 1 18
54. David Krejča CZE 1 2 16
54. Ondřej Patočka KC Dragons Rosice CZE 1 16
54. Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 16
54. Ondřej Wojewoda ŠSK karate Karviná CZE 1 16
58. Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 3 1 1 15
58. Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE 1 2 2 15
58. David Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 15
61. Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 2 14
61. Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 14
61. Jan Rudolfský Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 14
64. Lukáš Fetr SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
64. Filip Peřinka Sport Relax CZE 1 12
64. Tomáš Starý SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 12
67. Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 1 11
68. Vojtěch Konopa SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 10
68. Tien Nguyen SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 10
68. Firas Oukde SHOBU Academy CZE 1 10
68. Josef Voráček SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 10
72. Martin Unger Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 9
73. Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 8
73. Ondřej Černý Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
73. Jiří Dědič KK Litvínov CZE 1 1 8
73. Tomáš Hána SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 8
73. Václav Hloušek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 8
73. David Kraus Karate Silesia Opava CZE 2 8
73. Filip Novák SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
73. Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
73. David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 8
73. Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
73. Radek Veselý Tesla Brno CZE 1 8
84. Jan Drobeček Sport Relax CZE 1 6
84. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 6
84. František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE 1 6
84. Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 6
84. David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 6
84. František Sedlák Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 1 6
90. Milan Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 5
91. Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE 1 4
91. Adam Babík Kusengo Hodonín CZE 1 4
91. Jakub Čišecký CZE 2 4
91. Jaroslav Frömel SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
91. Josef Holas Sokol Nymburk CZE 1 4
91. Jakub Jaroš SPORT UNION, z. s. CZE 2 4
91. Martin Kosek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
91. Kryštof Kouba Sport Relax CZE 1 4
91. Daniel Mikulka Karate klub Spektra Praha CZE 1 4
91. Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 4

Sayfa: 2/3
1 | 2 |  3

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede