KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
1. David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 3 70
2. Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 5 1 66
3. Adam Horváth KARATE Havířov CZE 3 2 58
3. Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 58
5. Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 2 50
6. Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 48
7. Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2 4 44
8. Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 1 36
8. Jiří Krejcar SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 2 36
8. Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 36
11. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 1 3 34
12. Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 1 1 32
12. Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 32
14. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 1 24
14. Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 24
14. Petr Podrábský Çek Cumhuriyeti CZE 1 24
14. Filip Starý Çek Cumhuriyeti CZE 1 24
18. Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 20
18. Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 3 20
20. Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 1 18
20. Miroslav Trnka Baník Havířov CZE 1 2 18
22. Nikolas Badura ŠSK karate Karviná CZE 1 16
22. Bohuslav Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 16
22. Michal Jakoubek SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
22. Bohdan Jonáš Red Dragon Team CZE 1 16
22. Jakub Kotásek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 16
22. David Le SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 16
22. Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 16
29. Adam Doubrava Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 1 12
29. Jan Gorlinski Baník Havířov CZE 1 12
29. Libor Gurecký Baník Havířov CZE 1 12
29. Blade-Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
29. David Skřivánek SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 12
34. Filip Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 9
34. Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 1 9
36. David Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 8
36. Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
36. Filip Kovařík Red Dragon Team CZE 1 8
36. Tomáš Kozlík SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 8
36. Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
36. František Manžel SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 8
36. Benedikt Mrázek Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
36. Milan Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 8
36. Jakub Novák Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 1 8
36. Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 8
36. Jindřich Stiller Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
36. Štěpán Stodola SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
36. David Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
36. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
36. Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8

Sayfa: 1/2
1 |  2

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede