KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
1. Markéta Rozenská Karate Klub Jeseník z.s. CZE 5 1 80
2. Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 3 74
3. Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE 5 72
4. Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 4 2 54
5. Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 2 2 1 44
5. Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE 4 1 44
7. Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 36
8. Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 2 34
8. Petra Pavelková Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 2 34
10. Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE 1 1 2 28
10. Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE 2 2 28
12. Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 1 25
13. Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 24
14. Sabina Seinerová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 22
15. Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE 4 1 20
16. Denisa Canincová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 16
16. Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 16
18. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 3 14
19. Tereza Hůrková MMA Self Defence - Karate CZE 3 12
19. Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE 1 12
19. Lucie Musilová Sokol karate Tišnov CZE 2 12
22. Dagmar Čiháková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 10
22. Simona Křikavová USK Slavia Liberec CZE 2 10
22. Jana Tvrzská CZE 1 1 10
25. Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 1 1 9
26. Vendula Brožová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 8
26. Ivana Hordějčuková (Veverková) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 8
26. Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
26. Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
26. Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
26. Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 8
32. Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 7
32. Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 7
34. Laura-Magdaléna Husáková SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
34. Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 6
34. Nikola Polášková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 3 6
34. Gabriela Váňová Schick Ryu Praha CZE 1 6
38. Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE 1 1 5
38. Jitka Procházková Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 5
40. Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
40. Denisa Hrabětová Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 4
40. Ester Chovancová Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 1 4
40. Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4
40. Antonie Lachoutová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 4
40. Karolína Marková HPZ Karate CZE 1 4
40. Monika Nedavašková-Latzelová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 4
40. Adriana Ocvirková Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 1 4
40. Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 4
40. Narine Vasilyan TJ Karate Libčice CZE 1 4
50. Elena Lipčáková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3

Sayfa: 1/2
1 |  2

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede