KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
176. Vítězslav Fronk SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
176. Martin Hájek USK Slavia Liberec CZE 1 8
176. Martin Hlavatý Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
176. David Jirásek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
176. Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 8
176. Jakub Kotásek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
176. Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE 1 8
176. Miroslav Kunz SKM Bílina CZE 1 8
176. Filip Mareš Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
176. Pavel Nečas KARATEDO Němčice CZE 1 8
176. Marek Rozner Baník Havířov CZE 1 8
176. Michal Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 8
176. Karel Šarapatka Schick Ryu Praha CZE 1 8
176. Martin Šimáček Kakutogi Academy CZE 1 8
176. Richard Šolc TJ Sokol Havlíčkův Brod CZE 1 8
166. Marek Červenka Ippon KK Rakovník CZE 2 6
166. Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 6
166. Oldřich Rubáš Slovan Ústí nad Labem CZE 1 6
166. Lukáš Rýc-Bednář SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 6
166. Adam Zdobinský Sport Relax CZE 1 6
171. Martin Červinka USK Slavia Liberec CZE 1 4
171. Filip Doubek TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4
171. Václav Dovolil KKKS CZE 1 4
171. Dominik Florián Karate Klub Fudoshin CZE 1 4
171. David Habr SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
171. Rudolf Helešic SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
171. Miloslav Hladík Samuraj Havlíčkův Brod CZE 1 4
171. Martin Horák TJ Fulnek CZE 2 4
171. Jan Chládek KASR ŽAMBERK CZE 1 4
171. Ondřej Jakubec SKC Sokol Vamberk CZE 1 4
171. Jakub Jeřábek SKM Bílina CZE 1 4
171. Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
171. Dušan Nguyen Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
171. Lukáš Odlas Kobra Kladno CZE 1 4
171. Jiří Procházka EMĚ Mělník CZE 1 4
171. Jan Rudolfský Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 4
171. Martin Šálek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
171. Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
171. Daniel Štamko SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 4
171. Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
171. Daniel Žubretovský Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
192. Lukáš Dvořák Slovan Ústí nad Labem CZE 1 2
192. Adolf Štěpánek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
192. Martin Ungrád Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 2

Sayfa: 4/4
1 |  2 |  3 | 4

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede