KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
1. Filip Černík Çek Cumhuriyeti CZE 11 4 6 496
2. Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 8 1 1 276
3. Dominik Kočandrle Çek Cumhuriyeti CZE 7 1 264
4. Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 1 3 1 210
5. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 4 2 1 180
6. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 5 1 2 4 156
7. Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 4 132
8. František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 1 2 128
8. Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE 1 4 1 128
10. Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE 2 1 2 124
10. Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 2 1 1 124
12. Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 3 2 2 1 122
13. Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 2 2 3 120
13. David Klewar Fight Club České Budějovice CZE 3 1 120
15. Daniel Caha TJ karate Třebíč CZE 1 3 5 2 118
16. Jakub Florek Çek Cumhuriyeti CZE 2 1 1 1 114
17. Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 108
18. Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 2 2 1 102
19. František Chudoba GRYF z.s. CZE 2 2 100
20. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 1 99
21. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 7 2 98
22. Vojtěch Procházka Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 3 96
23. Lukáš Jelínek Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 1 1 3 2 92
24. Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE 2 3 88
24. Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 4 1 1 88
26. Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE 1 3 84
27. Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 82
27. Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 1 2 1 82
29. Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE 1 1 80
30. Michal Lysko GRYF z.s. CZE 1 4 1 77
31. Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 1 76
31. Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE 3 1 2 1 76
33. Matyáš Bakrlík SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 1 74
34. Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 2 1 2 72
34. Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 3 72
36. Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE 3 1 1 70
37. Matyáš Malý Çek Cumhuriyeti CZE 1 2 1 66
38. Přemysl Čarek Çek Cumhuriyeti CZE 2 2 64
38. Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 64
38. Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 1 2 64
38. Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 64
38. David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 1 1 64
38. Leoš Vedral SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 2 64
44. Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 62
44. Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE 1 1 1 1 62
46. Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 2 1 60
46. Andrej Žigunov Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 1 2 60
48. Aleš Vydra Shotokan karate club Louny CZE 1 1 1 58
49. Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 56
49. Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2 1 56

Sayfa: 1/7
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede