KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
1. Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 17 1 7 1 2 541
2. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 5 1 1 2 204
3. Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 4 5 156
4. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 5 3 2 2 155
5. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 2 2 7 2 154
6. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 3 3 148
7. Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 3 140
8. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 1 1 102
8. Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 1 1 4 102
10. Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE 2 4 1 1 98
11. Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE 3 2 3 88
12. Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 1 84
12. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 3 1 84
14. Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 1 1 80
14. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 80
14. Anna Zíková SKP karate Písek CZE 1 3 1 80
17. Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE 1 5 2 1 79
18. Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 3 2 76
19. Nicoletta Kuttová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 5 3 75
20. Natálie Nováková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 3 2 66
21. Kateřina Zaymlová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 1 64
22. Klára Adamová TJ Karate České Budějovice CZE 2 4 1 60
23. Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE 1 2 2 1 58
24. Michaela Bednárková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 1 56
25. Barbora Bukáčková SKIF Czech Republic CZE 1 1 3 48
25. Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 1 48
27. Gábina Janků TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 44
27. Klára Odehnalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 1 44
27. Lucie Rottenbornová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 44
30. Anna Doležalová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 3 1 40
31. Lucie Slodičáková Schick Ryu Praha CZE 3 1 36
32. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 32
33. Sabina Casubolo Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 3 30
33. Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 3 30
35. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 3 1 2 28
36. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 24
36. Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 24
36. Linda Vojáčková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
39. Fabiana Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 22
40. Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 2 21
41. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 1 20
41. Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 20
41. Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE 1 20
44. Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 18
45. Lucie Hálová TJ Sokol Havlíčkův Brod CZE 1 16
45. Agáta Strnadová TJ Karate Praha CZE 1 16
45. Tereza Vašíčková TJ Karate Praha CZE 1 16
45. Nikola Velcová SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
49. Kristýna Vavrušková SKIF Czech Republic CZE 1 1 1 15
50. Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 14

Sayfa: 1/2
1 |  2

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede