KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Chart of competitors according to their categories:




Order by   First nameLast name Club Country Gold Silver Bronze 5. 7. Points
1592. Lucie Vološinová SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 1 27
1602. Andrea Anovčínová SKBU Trutnov CZE 1 2 1 1 26
1602. Martina Bajusová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 2 26
1602. Jiří Dvořák SK Trial CZE 5 26
1602. Radek Frühauf SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 1 1 26
1602. Martin Gřesík Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 3 26
1602. Jakub Haljuk TJ Jiskra Litomyšl CZE 1 1 26
1602. Filip Hanáček Šin-mu Hodonín CZE 1 1 26
1602. Aleš Hrách Kobra Kladno CZE 3 26
1602. Alexandra Kančiová TJ Jiskra Litomyšl CZE 1 1 1 1 26
1602. Michaela Klepeštová SKBU Trutnov CZE 1 3 2 26
1602. Karin Košíková Sport Relax CZE 1 5 26
1602. Tomáš Macek SKBU Trutnov CZE 3 1 26
1602. Veronika Marková ASK Tatra Kopřivnice CZE 2 1 1 26
1602. Viktor Miller Kobra Kladno CZE 1 2 26
1602. Zuzana Novotná ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE 1 1 26
1602. Marian Novotný Ned Hockey Nymburk CZE 1 1 2 26
1602. Jiří Petr SKK Shotokan Liberec CZE 1 3 3 26
1602. Martin Skalický Baník Havířov CZE 1 1 26
1602. Petra Skoupilová Karate Klub Kadaň CZE 4 3 26
1602. Matěj Slávik Sportovní klub Mates CZE 1 1 26
1602. Jiří Smola KK Lichnice CZE 1 3 26
1602. Jiří Sochanič Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 2 2 26
1602. Filip Starý Budó škola KK Písek CZE 1 2 26
1602. Veronika Škodová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 2 2 1 26
1602. Barbora Šprincová KARATE-DO Dvůr Králové CZE 2 1 26
1602. Dominika Vacková KCK Team CZE 3 1 26
1602. Lenka Vávrová Kusengo Nový Jičín CZE 5 26
1602. Tomáš Záleský st. SKC Sokol Vamberk CZE 2 1 1 26
1630. Matěj Bláha Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 3 1 3 25
1630. Vojtěch Boháč GRYF Liberec CZE 1 2 2 25
1630. Denny Kulich SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2 2 25
1630. Blanka Mikesková KK Jeseník CZE 4 1 25
1630. Filip Nápravník SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 1 2 25
1630. Marie Slováčková KC Žatec CZE 1 1 2 1 25
1636. Daniel Adamovič Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 1 1 1 24
1636. David Aleš KK Kladno CZE 2 24
1636. Jindřich Ardolf Czech republic CZE 3 24
1636. Petr Báča SC Komura Kladno CZE 2 2 1 24
1636. Šimon Bařák Baník Havířov CZE 1 1 24
1636. Martin Beitel Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 3 2 24
1636. Lucie Beitelová Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 1 2 24
1636. Dan Bělohubek Karate Klub Kyjov CZE 1 24
1636. Jiří Beneš KC Žatec CZE 2 24
1636. Milan Blecha Dragon Neratovice CZE 1 1 24
1636. Denisa Bohdálková Sokol Nymburk CZE 1 1 24
1636. Zdeněk Bombera Sokol Pardubice CZE 1 1 24
1636. Pavla Borůvková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE 2 2 24
1636. Lenka Bourová GRYF Liberec CZE 1 24
1636. Ivan Brabec Chotěboř CZE 3 24

Page: 33/72
<< 30 |  31 |  32 | 33 |  34 |  35 |  36 |  37 |  38 |  39 |  40

^ top

 Print

Annotation :
  • Charts rating
  • When clicking on a competitor you will see his complete results
  • When clicking on the number of points you will see only results from current category (kumite,kata)
  • Last contest: European Championship 2015
  • up .... Competitor has gone up in charts poisition since the last tournament
  • down .... Competitor has gone down since the last tournament
  • no change .... Competitor is on the same position since the last tournament