KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Chart of competitors according to their categories:




Order by   First nameLast name Club Country Gold Silver Bronze 5. 7. Points
1246. Jan Müller KCK Team CZE 1 1 1 1 50
1246. Tomáš Ridvan SK Kamiwaza karate CZE 1 1 4 50
1246. David Smrček SK Karate Most CZE 1 2 3 50
1246. Martin Vanický Kasr Žamberk CZE 1 4 2 1 50
1246. Adéla Zálabská Karate Horažďovice CZE 1 1 2 50
1256. Matiáš Bazoni Champions Team CZE 2 3 1 49
1256. Barbora Hájková Dragon Neratovice CZE 1 1 4 1 1 49
1256. Jaromír Kerda KC Podbořany CZE 1 4 2 2 49
1256. Jakub Torák Slavia TU Liberec CZE 2 1 2 4 49
1256. Samuel Trojan SK Kamiwaza karate CZE 1 1 1 3 49
1261. Michaela Bartoňová Kusengo Nový Jičín CZE 1 1 2 2 48
1261. Gabriela Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 2 48
1261. Denisa Grillová Ippon KK Rakovník CZE 1 1 3 48
1261. Iva Holomková TJ Jiskra Litomyšl CZE 2 2 48
1261. Matyáš Houska Keiko-Ryu Shotokan CZE 2 48
1261. Daniel Jirásek KCK Team CZE 1 4 2 2 48
1261. Ondřej Johanovský SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 1 3 48
1261. Jan Kalamen SKR SU Ústí nad Labem CZE 3 2 48
1261. Martina Kopecká Dragon Neratovice CZE 1 1 2 48
1261. Jiří Kotala Spartak Hradec Králové CZE 4 4 48
1261. Johanka Kynclová SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 3 1 48
1261. Simona Lorencová SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 48
1261. Michaela Mikovcová Sokol Nymburk CZE 2 2 48
1261. Petra Navrátilová Karate Klub Kyjov CZE 2 2 1 48
1261. Michal Oravíček SKR SU Ústí nad Labem CZE 3 4 48
1261. Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE 1 1 3 48
1261. Vanessa Osouchová Karate České Budějovice CZE 4 1 48
1261. Sandra Oudová Baník Příbram CZE 1 1 48
1261. Hana Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE 3 4 3 48
1261. Martina Skalníková Dragon Neratovice CZE 3 2 2 48
1261. Pavel Smetiprach TJ Sokol Stěžery CZE 2 2 48
1261. Jakub Stuchlík Kabu Praha CZE 1 1 6 48
1261. Josef Šedivý SC Flair CZE 1 7 2 1 48
1261. Ruda Šianský KC Žatec CZE 1 48
1261. Lukáš Toncar Fight Club České Budějovice CZE 2 3 1 48
1261. Adéla Trpáková Schick Ryu Praha CZE 1 7 48
1261. Lukáš Váňa Sokol Sadská CZE 3 3 48
1288. Petr Gombita SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 5 1 47
1288. Vincent Šemljanskij SC Karate Pardubice CZE 2 2 1 1 47
1288. Patrik Tran SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 4 1 47
1288. Vendula Vařejčková Karate Hlinsko CZE 2 5 1 2 47
1288. Michal Weselovsky Fight Club České Budějovice CZE 1 1 4 1 47
1293. Marek Bázler SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 1 2 46
1293. Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE 2 1 46
1293. Karina Denchylya KCK Team CZE 5 2 46
1293. Štěpánka Dzurojurková Glaverbel Teplice CZE 1 4 1 2 46
1293. René Fišer TJ Skvrňany Plzeň CZE 1 2 1 1 46
1293. Michal Hannig KK Jeseník CZE 1 1 3 46
1293. David Hubeňák SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 5 2 46
1293. Roman Kohoutek Bushido Strakonice CZE 1 4 1 46

Page: 26/74
<< 20 |  21 |  22 |  23 |  24 |  25 | 26 |  27 |  28 |  29 |  30

^ top

 Print

Annotation :
  • Charts rating
  • When clicking on a competitor you will see his complete results
  • When clicking on the number of points you will see only results from current category (kumite,kata)
  • Last contest: European Championship 2015
  • up .... Competitor has gone up in charts poisition since the last tournament
  • down .... Competitor has gone down since the last tournament
  • no change .... Competitor is on the same position since the last tournament