KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Chart of competitors according to their categories:




Order by   First nameLast name Club Country Gold Silver Bronze 5. 7. Points
1192. Alena Luongová SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 2 3 60
1192. Hana Ryšavá TJ Sokol Karate Náchod CZE 1 1 4 2 60
1192. Kateřina Smetanová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 2 1 1 60
1192. Jakub Svoboda SKR SU Ústí nad Labem CZE 4 2 60
1192. Richard Šebora ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE 1 1 2 1 60
1192. Tereza Vašíčková SVČ Domeček Brno CZE 2 1 1 1 60
1192. Jan Vosáhlo SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 1 2 1 60
1192. Robin Žďárek KCK Team CZE 1 1 3 2 60
1209. Barbora Čihulová SKK Shotokan Liberec CZE 1 2 3 3 59
1209. Martin Fořt KABU Jablonec n/N CZE 1 2 2 1 59
1211. Václav Andrle TJ Jiskra Litomyšl CZE 1 1 4 58
1211. Marek Bázler SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 1 1 2 58
1211. Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 58
1211. Michal Beneš Sokol Velký Osek CZE 3 2 6 2 58
1211. Lucie Cupáková Tarokan KK Brno CZE 2 2 1 58
1211. Martina Daťková TJ Jiskra Litomyšl CZE 1 1 7 58
1211. Gabriela Děrešová SK Kamiwaza karate CZE 1 2 2 1 58
1211. David Haltmar KCK Team CZE 1 3 2 4 58
1211. Matyáš Hric Fight Club České Budějovice CZE 1 3 2 58
1211. Petr Klíma Karate Vision Praha CZE 1 3 1 1 1 58
1211. Simona Křikavová Slavia TU Liberec CZE 1 1 6 1 58
1211. Jan Mikeska KK Jeseník CZE 1 3 4 4 58
1211. Jan Müller KCK Team CZE 1 1 2 1 58
1211. Andryi Pinkevych SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 4 1 58
1211. Jiří Rivera Karate České Budějovice CZE 1 4 2 1 58
1211. Lukáš Stehlík Kasr Žamberk CZE 2 3 1 58
1211. Vojtěch Šulc KCK Team CZE 2 2 3 1 58
1211. Richard Tesař Spartak Hradec Králové CZE 1 3 5 58
1211. Veronika Trávníková Karate Vision Praha CZE 1 1 1 4 58
1211. Štěpánka Volfová Sokol Sadská CZE 1 1 2 1 58
1211. Ondřej Wojewoda ŠSK Karate Karviná CZE 2 2 2 58
1211. Adam Zdobinský Sport Relax CZE 1 2 7 1 58
1233. Martin Bittner Sport Relax CZE 1 3 2 1 57
1233. Tereza Hrabčáková KKD Bruntál CZE 4 3 2 57
1233. Klára Jakešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE 1 4 1 1 57
1233. Michal Jánský Slavia TU Liberec CZE 1 2 5 1 57
1237. Marek Babor SK BUDO Hostivař CZE 2 1 1 1 56
1237. Jakub Beneš Sokol Sadská CZE 3 1 1 56
1237. Aleš Bihari Sokol Nymburk CZE 1 1 2 56
1237. Eva Brodská Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 2 1 2 56
1237. Jan Bukovský KARATE-DO Dvůr Králové CZE 2 2 1 56
1237. Dagmar Bursová MMA Self Defence - Karate CZE 1 1 56
1237. Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 3 2 2 56
1237. Matouš Hájek TJ Horní Měcholupy CZE 2 1 56
1237. David Hons Chotěboř CZE 2 1 56
1237. Lucie Jarecká VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 3 2 2 1 56
1237. Marek Kolář Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 1 7 56
1237. Ladislav Kopecký SKC Sokol Vamberk CZE 2 2 2 56
1237. Dominik Koudela Sport Relax CZE 1 5 56
1237. Tibor Malinský Spartak Hradec Králové CZE 1 2 2 1 56

Page: 25/78
<< 20 |  21 |  22 |  23 |  24 | 25 |  26 |  27 |  28 |  29 |  30

^ top

 Print

Annotation :
  • Charts rating
  • When clicking on a competitor you will see his complete results
  • When clicking on the number of points you will see only results from current category (kumite,kata)
  • Last contest: European Championship 2015
  • up .... Competitor has gone up in charts poisition since the last tournament
  • down .... Competitor has gone down since the last tournament
  • no change .... Competitor is on the same position since the last tournament