KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Chart of competitors according to their categories:




Order by   First nameLast name Club Country Gold Silver Bronze 5. 7. Points
1098. Ondřej Wojewoda ŠSK Karate Karviná CZE 2 1 2 50
1102. Barbora Hájková Dragon Neratovice CZE 1 1 4 1 1 49
1102. Jaromír Kerda KC Podbořany CZE 1 4 2 2 49
1102. Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy CZE 1 1 2 1 49
1102. Jakub Torák Slavia TU Liberec CZE 2 1 2 4 49
1106. Michaela Bartoňová Kusengo Nový Jičín CZE 1 1 2 2 48
1106. Patrik Bazoni Karate Klub Chodov CZE 1 1 3 48
1106. Denisa Grillová Ippon KK Rakovník CZE 1 1 3 48
1106. Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE 4 48
1106. Daniel Jirásek KCK Team CZE 1 4 2 2 48
1106. Ondřej Johanovský SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 1 3 48
1106. Jan Kalamen SKR SU Ústí nad Labem CZE 3 2 48
1106. Jiří Kotala Spartak Hradec Králové CZE 4 4 48
1106. Johanka Kynclová SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 3 1 48
1106. Simona Lorencová SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 48
1106. Petra Navrátilová Karate Klub Kyjov CZE 2 2 1 48
1106. Michal Oravíček SKR SU Ústí nad Labem CZE 3 4 48
1106. Martina Skalníková Dragon Neratovice CZE 3 2 2 48
1106. Sára Stejskalová KCK Team CZE 1 1 1 48
1106. Jakub Stuchlík Kabu Praha CZE 1 1 6 48
1106. Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE 5 2 3 48
1106. Josef Šedivý SC Flair CZE 1 7 2 1 48
1106. Ruda Šianský KC Žatec CZE 1 48
1106. Martin Šilhavý SK Kamiwaza karate CZE 4 2 1 48
1106. Lukáš Toncar Fight Club České Budějovice CZE 2 3 1 48
1106. Adéla Trpáková Schick Ryu Praha CZE 1 7 48
1106. Lukáš Váňa Sokol Sadská CZE 3 3 48
1128. Michael Bartoš GRYF Liberec CZE 1 1 1 3 47
1128. Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 6 1 47
1128. Petr Gombita SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 5 1 47
1128. Patrik Tran SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 4 1 47
1128. Vendula Vařejčková Karate Hlinsko CZE 2 5 1 2 47
1128. Michal Weselovsky Fight Club České Budějovice CZE 1 1 4 1 47
1134. Štěpánka Dzurojurková Glaverbel Teplice CZE 1 4 1 2 46
1134. René Fišer TJ Skvrňany Plzeň CZE 1 2 1 1 46
1134. Michal Hannig KK Jeseník CZE 1 1 3 46
1134. David Hubeňák SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 5 2 46
1134. Roman Kohoutek Bushido Strakonice CZE 1 4 1 46
1134. Michal Petrák SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 2 1 46
1134. Václav Riedl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 4 2 1 46
1134. Anežka Ruthová KABU Jablonec n/N CZE 2 1 2 46
1134. Kateřina Střímelská Karate Klub Chodov CZE 2 3 1 46
1134. Gabriela Štíchová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 3 2 1 46
1134. Filip Zídek Kabu Praha CZE 1 1 2 46
1145. Milan Novosád KK Lichnice CZE 2 3 1 1 45
1146. Jan Abraham SK BUDO Hostivař CZE 1 1 44
1146. Marek Bábek Slavia Kroměříž CZE 1 3 44
1146. Andreas Dzikos Slavia TU Liberec CZE 6 44
1146. Milan Gančár SKBU Trutnov CZE 2 2 5 44
1146. Dominik Hlavatý SKC Sokol Vamberk CZE 1 2 44

Page: 23/67
<< 20 |  21 |  22 | 23 |  24 |  25 |  26 |  27 |  28 |  29 |  30

^ top

 Print

Annotation :
  • Charts rating
  • When clicking on a competitor you will see his complete results
  • When clicking on the number of points you will see only results from current category (kumite,kata)
  • Last contest: European Championship 2014
  • up .... Competitor has gone up in charts poisition since the last tournament
  • down .... Competitor has gone down since the last tournament
  • no change .... Competitor is on the same position since the last tournament